Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kiderült, hogy a menyasszonyom...

Kiderült, hogy a menyasszonyomnak van még egy testvére.3 évig meg sem említettem és sosem láttam. Hogy fogadnátok most ezt a hírt?

Figyelt kérdés
Eddig titkolta mert állítólag nagy zavart csinált otthon és nem tekinti testvérének, de most hazajött és úgy érezte el kell mondania. Haragudjak rá azért, hogy elhallgatta?
2013. júl. 23. 11:26
1 2 3 4
 21/32 tetro ***** válasza:
100%
Hát szerintem te ezt az egészet csúnyán félreértelmezed, és a valódi probléma itt nem az őszinteség hiánya (ebben az esetben biztos nem), hanem a te egod.
2013. júl. 23. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
de miért nem beszélt róla? mi volt az a nagy zavar?
2013. júl. 23. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
Nem lehet, ha ez előbb kiderül, akkor nem akadsz ki ennyire, csak be vagy parázva az esküvő miatt?
2013. júl. 23. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 tetro ***** válasza:
továbbra sem értem, mit befolyásol ez.
2013. júl. 23. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:

Ez nem olyan hatalmas tragédia, mint azt egyesek gondolják.

Ha valakivel "mélyebb kapcsolatba" kerülök, legyen az pasi vagy csak haver-barát, és elkezdjük megismerni egymás magánéletét, rokonságát én úgy szoktam mondani, hogy én vagyok a legidősebb, 1 testvérem van, van apámnak van még 2 gyereke, anyámnak van még 1 lánya.

Pedig a testvérem nem is a testvérem csak a féltestvérem, ahogy a többi is. Neki és anyám lányának ugyanaz az apja. De a tesóm része az életemnek, most is a nyári szünet 80 %-át nálunk tölti. Járunk együtt kirándulni, hülyéskedni. Én fizetem a tankkönyveit, kell ennél több?! Olyan érdekes tesvéri és baráti és anya-lánya kapcsolatunk van, de jó! :D

Anyám lányáról pedig beszélni sem szeretek. Olyan hatalmas keserűséget okozott nekem, hogy 1 hónapig folyamatosan sírtam és rémálmaim voltak miatta. Nem szeretek róla beszélni és kész.

Igaz férjnél vagyok, de ha olyan lenne a szitu, hogy megismerkednék egy új palival, akkor lehet bizony hogy ha a szükség másként nem hozza, soha az életben nem beszélnék neki róla. Számomra meghalt és kész. Nem fogok semmilyen kapcsolatot úgy kezdeni, hogy töviről hegyire elmondok mindent és felszakítom a régi sebeket.


Én 30 éves vagyok, tesóm 15, anyám lánya 21, apám gyerekei meg 24 és 21.

2013. júl. 23. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 A kérdező kommentje:
Nem szeretném kitárgyalni, hogy mi volt az a nagy zavar, maradjunk annyiban, hogy volt pár ügye.
2013. júl. 23. 12:26
 27/32 anonim ***** válasza:
Pedig azért az sem mindegy, hogy embert ölt vagy valami kisebb zavart csinált...
2013. júl. 23. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 A kérdező kommentje:
Hat nem ölt embert, de ezt hagyjuk... Nem vagyok én bearázva az esküvő miatt, inkább csak nagyon hülyén jött volna ki ha ott tudom meg...
2013. júl. 23. 12:31
 29/32 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező (#10), bocs, de továbbra sem értem, miért is esne rosszul azt hallani, hogy a gyerekem választottjának eggyel több testvére van, mint hittem? Attól ő még pont ugyanaz az ember marad, mint előző nap...
2013. júl. 23. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:

Ez nem érdekelne, mint ahogy az sem, ha lenne még egy nagybácsija vagy unokatesója.


Ha eltitkolt gyereke lenne az igen, attól kiakadnék, hogy eddig nem mesélt róla, de testvér miatt nem húznám fel magam.

2013. júl. 23. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!