Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kiderült, hogy a menyasszonyom...

Kiderült, hogy a menyasszonyomnak van még egy testvére.3 évig meg sem említettem és sosem láttam. Hogy fogadnátok most ezt a hírt?

Figyelt kérdés
Eddig titkolta mert állítólag nagy zavart csinált otthon és nem tekinti testvérének, de most hazajött és úgy érezte el kell mondania. Haragudjak rá azért, hogy elhallgatta?
2013. júl. 23. 11:26
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
100%

Ártott neked vagy a kapcsolatotoknak a titkolózással? Szerintem nem...

Tehát nem, nem haragudnék.

2013. júl. 23. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
79%

Nem haragudnék, bár rosszul esne. Beszéld meg vele, hogy ne legyen titkolnivalója előtted.

Biztos megvan az oka miért nem mondta el, ráadásul nem volt férjét titkolta el előtted. Beszéljétek meg szépen.

2013. júl. 23. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg oka van rá, hogy eltitkolta, biztos kellemetlen emlékek fűzik hozzá. Bár ebben az esetben is el lehet mondani, hogy van egy tesóm, de számomra nem létezik, nem szeretnék róla beszélni. Hogy haragudj-e rá? Hát azt te érzed, nem elhatározás kérdése, pláne nem mi fogjuk megmondani. Én a helyzetedben nem haragudnék, de nem venném jó néven.
2013. júl. 23. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 A kérdező kommentje:
Nagyon rosszul esik egyébként, de értékelem hogy magától elmondta még ha 3 év után is...viszont a családom nem tudom hogy fog rá nézni ezek után, hogy egyel több tesója van...
2013. júl. 23. 11:34
 5/32 A kérdező kommentje:
Végül is én őt választottam nem a családját...a családot és a rokonságot meg nem lehet választani.
2013. júl. 23. 11:37
 6/32 anonim ***** válasza:
70%
Milyen nagy zavart? És ha nem bukkan fel soha, akkor el sem mondta volna?
2013. júl. 23. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
100%
"..viszont a családom nem tudom hogy fog rá nézni ezek után, hogy egyel több tesója van..." - Kérdező, ezt hogy tetszel érteni??? El nem tudom képzelni, miben és mit számítana az, hogy a gyerekem választottjának hány testvére van...
2013. júl. 23. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:

Mondjuk én nem értem mi abban a logika, hogy ha nem kedvelem a testvéremet akkor eltitkolom mások előtt. Ettől még nem lesz szebb vagy jobb semmi sem. Ettől még lesz testvérem, szóval annyit igazán mondhatott volna, hogy "van még egy tesóm, de nem vagyunk jóban, nem igazán fogunk vele találkozni". Te meg erre "ok."


Ennyi.


Én értetlenül fogadnám, és így távolról úgy gondolom buta és értelmetlen dolog volt ez tőle. Ha a férje leszel és épp összevesztek, akkor majd téged is jól eltitkol? Vagy mi? Érdekes konfliktus kezelés.

2013. júl. 23. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 A kérdező kommentje:
Jó, akkor ti ezt hogy kezelnétek? Pl. utolsó? Nyilván ettől még nem fogok vele szakítani..
2013. júl. 23. 11:41
 10/32 A kérdező kommentje:
6/9 úgy értem, hogy a családom nagyon szereti őt és elfogadták és gondolom nekik is rosszul esne ezt hallani..
2013. júl. 23. 11:42
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!