Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Hogy jön ki az, hogy nekem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy jön ki az, hogy nekem nem lesz rózsaszirmokkal felszórva a templom padlója az esküvői bevonulásomhoz, a menyasszonyomnak pedig igen?

Figyelt kérdés
Mert én nem szeretném, ha rózsaszirmok mellett lépkednék, de ő szeretne azok mellett menni, viszont ő úgy érzi, mintha így én kimaradnék a jóból, és nem akarja, hogy ő kapjon ilyen különleges bánásmódot, én meg nem. Ez hogy jön ki, úgy jön ki, mintha én nem "érdemelnék" rózsaszirmokat, vagy pedig mindenki tudni fogja, hogy azért van, mert én nem szeretenék rózsaszirmok mellett bemenni?
2010. ápr. 5. 20:13
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
26%
Ő..akkor e most milyen szerepet töltesz be az esküvőn? Mert ezt most nem értem.
2010. ápr. 5. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
56%
szerintem ne ezen problémázzatok kő-papír-ollózátok ki, és foglalkozzatok az esküvő fontosabb dolgival! :)
2010. ápr. 5. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
78%

Ha már ilyen jelentéktelen apróságon sem tudtok megegyezni, akkor jobb, ha nem is tartotok esküvöt.


Szerintem vagy mindkét oldalon, vagy sehol - nekem elég giccses az elszórt rózsaszirom, de féloldalasan kimondottan idétlen ötlet.

2010. ápr. 5. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
42%
Esküszöm nem értem a kérdést. Mi ez a giccses-borzalmas rózsaszirom hülyeség? Te vőlegény vagy ? Vagy ki ?
2010. ápr. 5. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
10%
Akkorjó...nem csak én nem értem!
2010. ápr. 5. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%

A te oldaladra szórjanak söröskupakokat!

Vagány, férfias megoldás!

2010. ápr. 5. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%

"...a menyasszonyomnak..."


Ebből hogy a fenébe nem jön le nektek, hogy ő a vőlegény?

Amúgy szerintem is idétlenül nézne ki a féloldalas rózsaszirom díszítés.

2010. ápr. 5. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
68%

ez a söröskupakos tök jo ötlet :) persze csak ha szereted a sört és te vagy a vőlegény :)


de ha nem egyeztek akkor sorsoljátok ki és vagy van vagy nincs rozsaszirom, és ha netán az lesz a nyertes h van rozsaszirom akkor te is kibirod :) ha meg az ellenkezője akkr a párodnak is ki kellene birni :)

sok boldogságot. :)

2010. ápr. 5. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
19%
A söröskupak nagyon jó ötlet - középre meg késeket és fakanalakat, ha esetleg mindjárt verekedni is akartok....
2010. ápr. 5. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
39%
Ez az egész rózsaszirom egy nevetséges dolog.Miért kellene rózsaszirmokon lépkednetek?Ettől nem lesz boldobagg a házasságotok. A felhajtás a fontos,vagy maga az esküvő?
2010. ápr. 5. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!