Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Hogy jön ki az, hogy nekem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy jön ki az, hogy nekem nem lesz rózsaszirmokkal felszórva a templom padlója az esküvői bevonulásomhoz, a menyasszonyomnak pedig igen?

Figyelt kérdés
Mert én nem szeretném, ha rózsaszirmok mellett lépkednék, de ő szeretne azok mellett menni, viszont ő úgy érzi, mintha így én kimaradnék a jóból, és nem akarja, hogy ő kapjon ilyen különleges bánásmódot, én meg nem. Ez hogy jön ki, úgy jön ki, mintha én nem "érdemelnék" rózsaszirmokat, vagy pedig mindenki tudni fogja, hogy azért van, mert én nem szeretenék rózsaszirmok mellett bemenni?
2010. ápr. 5. 20:13
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen érthető a kérdés! Általánosban tanítják a szövegértést... A válaszom, szerintem nem gáz, ha nem szórnak a férfi oldalára.. De igazából (augusztusban lesz az esküvőm) mi úgy fogjuk megoldani, hogy középre lesz szórva a rózsaszirom, így mindketten azon fogunk bevonulni. Szerintem engedj a menyasszonyodnak, hiszen biztos számára is olyan fontos ez a kérdés, mint nekem! :)... És az meg nem baj, ha nem mindenben tudtok megegyezni, illetve ha vannak benned kérdések! - Nagy barom, aki erre azt mondja, hogy emiatt ne legyen esküvő...jaj, az ilyet úgy utálom!!!!


Sok boldogságot

2010. ápr. 5. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
Nagyon idétlenül nézni ki ha csak az egyik oldalon lenne rózsaszirom.Nem olyan nagy ügy ez:)
2010. ápr. 5. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez a kérdés lényegtelen.Rengeteg esküvőn voltam már,de se én se a többi vendég nem jegyezte meg soha utána,hogy hogy is volt az a dolog a rózsaszírmokkal?Tudod mire fognak emlékezni a vendégek? A menyasszony ruhájára,a vőlegény csillogó vagy és sírós tekintetére,amikor meglátja bejönni a leendő feleségét és az örömszülők könnyeire,amikor átadják nekik a köszönővirágokat a polgárin.Se gyertyákra,se virágokra,se díszítésre nem fog emlékezni senki.A kajára és a zenére viszont tuti. :)
2010. ápr. 5. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:

Köszi az értelmes válaszokat.


Én sem értem, hogy nem jött rá mindenki, hogy én vagyok a vőlegény.


A bevonulás úgy lesz, hogy először én megyek be a tanúmmal. Utána a koszorúslányok leszórják a rózsaszirmokat, és utána jön be a menyasszony az örömapával. Illetve ő úgy szeretné, ha már azelőtt leszórnák, mielőtt én bemegyek.


Amit írtam, hogy "rózsaszirmok mellett lépkednék", azt úgy értettem, hogy a templomba a padok mellé két oldalon végig le lesz szórva, viszont egy vékony sávra középre csak kevés lesz rakva, ahova a menyasszonyom lép, mert nem akarja összetaposni.


Mindig meg tudunk egyezni a legapróbb dolgokban is, nem erről van szó. Csak ÉRDEKLŐDÜNK, mert nem akarjuk, hogy úgy jöjjön ki, mintha nekem nem járna virágszirom, neki meg igen. Illetve engem nem zavarna egy kicsit sem, de őt igen, és kíváncsiak vagyunk, mi jön ki ebből. Mert ha úgy jön ki, mintha neki járna virágszirom, nekem meg nem, akkor inkább megegyezünk, hogy vagy mindkettőnknek legyen, vagy egyikünknek sem.


Tehát a kérdés valójában arra vonatkozott, hogy hogy jön ez ki.


Egyébként jó, hogy írta valaki, hogy mit jegyeznek meg a vendégek, de attól még, hogy utána már nem emlékeznek rá, attól még akkor észreveszik, hogy milyen hülyén jön ez ki (már ha hülyén jön ki).


Egyébként az meg már tényleg egyéni, hogy kinek mi a giccses és mi nem az. Nekünk például lesz rózsaszirmunk, de nem lesz hét országra szóló nagy lakománk, csak egy egyszerű, finom vacsora meghitt hangulatban. Ez a virágszirom a Kedvesem nagy álma, mindenkinek vannak olyan álmai, amit mások nem értenek meg, ezért nem kell őt leszólni (már aki leszólta).

2010. ápr. 5. 23:39
 15/22 A kérdező kommentje:
A söröskupakok nagyon vagány ötlet!! :D
2010. ápr. 5. 23:44
 16/22 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem tudom, nekünk nem volt ilyenen időnk agyalni esküvőszervezés közben. Nálunk ez kb. 30-ad rangú dolog lett volna, ha lett volna. Mert hogy nem volt. Mi nem akartunk sem szirmot, sem rizst, ugyanis a pap megmondta,hogy nekünk kell (mármint nyilván valakinek a násznépből) összesöpörni a szertartás után. De én nem is tartottam fontosnak,hogy szirmokon lépegessek kb. 15 métert. De egyébként ha már nektek lesz, szerintem is az lenne a normális, hogy legelőször vonulnak be a koszorúslányok, akik szórják, és te utánuk, majd a menyasszony. Legalábbis nálunk egy a szokás.
2010. ápr. 6. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%

NEkem nem kellene a rózsaszirom, mmert nem teszik, DE ez a ti dolgotok.


HA nem egyszerre mentek be, akkor szerintem ugya ajobb, ha neked nincs rózsaszirom - az nöies - és csak a menyasszony elött szórják le.

2010. ápr. 6. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

szerintem is úgy lenne jó,hogy először bemész te, utána koszorúslányok leszórják a szirmokat és jön a menyasszony

ez a rózsaszirom nőies dolog és nem arra gondolnának,hogy neked "nem jár",hanem ezt így szokás:)

2010. ápr. 6. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

Nagyon szép, hogy így véded a menyasszonyodat (az ő nagy álma, ezért lesz szirom), csak azt nem értem, h akkor mi a probléma azzal, hogy te is azon lépkedsz. Most akkor vagy teljesíted a kívánságát, és azon lépkedsz, vagy nem, de félig teljesíteni nem lehet.


Egyébként ezzel nincs is bajom, azon akadtam ki, hogy "nem akar rálépni". Bakker, a végén összesöpritek és szent ereklyeként őrzitek??

2010. ápr. 6. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
100%

A rózsaszirom szórásnak pont az a lényege, hogy nem dekoráció, hanem szimbólum!!

tehát az, hogy legyen az életetek útja könnyű. Ne kavicsokon és sziklákon kelljen bukdácsolni, hanem tündeléptekkel suhanni kéz a kézben a puha, göröngyöktől mentes gyönyörű úton.

Ezen az úton ketten kell, hogy menjetek, és nem a szőnyeg szélére kell kiszórni a szirmokat.

Viszont teliléptekkel, mert csúszós.

Voltam olyan templomban dekorálni, ahol a pap egyenesen kikötötte, hogy semmiféle növényi zöldet nem enged ide-oda tűzködni, mióta egy örömszülő majd' nyakát nem törte, mikor elcsúszott egy levélen.

2010. ápr. 7. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!