Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Jók az önnállósodási terveim?...

Jók az önnállósodási terveim? Csak azt ne mondjátok, hogy álomvilág.

Figyelt kérdés

Szerzek egy picike albérletet 1-2 héten belül. A bútorok annyira nem számítanak, csak az a lényeg, hogy legyen fürdő és tiszta legyen a hely.

A pénzt azzal fogom keresni, hogy öreg embereknek takarítok heti egyszer. És akár minden nap főzök vacsorát nekik. Ha nem egy vén boszorkát fogok ki, akkor ezzel nekem semmi gondom nincs, a régi történeteket is szeretem hallgatni, meg mindent. Aranyos, mosolygós vagyok. Jó hallgatóság vagyok, és nincs szükségem sok mindenre az életben maradáshoz.

Jó a tervem?


2013. júl. 1. 10:21
1 2 3 4 5
 21/41 anonim ***** válasza:
100%
hát én már csináltam hasonlót,mondjuk nem ebből kellett megélnem,csak kiegészítés volt,és a heti 1,az valójában napi 3-4 alkalom lesz,mert a bácsi/néni magányos,és gyártja a problémákat,amik miatt már megint menned "kell". sokszor még este 10 kor mesélte a történetet,de hajnal 5-kor már telefonált,hogy :na? felkeltél már?. a pénz meg aránytalanul kevés
2013. júl. 1. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 anonim ***** válasza:
100%
Úristen Kérdező! Nem hiszem el, hogy 19 éves vagy. Mi az, hogy a szüleid előtt nem mersz dolgozni?
2013. júl. 1. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 anonim ***** válasza:
100%

Éppen au pairt keresek,de a megnyilvánulásaid,gondolkodásmódod alapján nem merném rád bizni a fiam.

19 évesen már lehetnél érettebb is.

Nem vagy te egy kicsit kényelmes?

2013. júl. 1. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 A kérdező kommentje:
A "fiad"? Azaz kisgyerek? Kisgyerekkel, kutyákkal jól bánok, felelősség teljes vagyok ha élőlényről van szó.
2013. júl. 1. 12:07
 25/41 anonim ***** válasza:
100%
hát itt kérem komoly gondok vannak...
2013. júl. 1. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg gondok vannak a fejedben, 19 évesen nem lehetsz ennyire vak és buta!

18 évesen sz@rrá dolgoztam magam suli mellett, mert muszáj volt elköltözni! Egy lerobbant kis semmi panelban éltem, a 9. emeleten. A bérleti díj 20.000 ft volt, rezsi 18-20.000 ft volt, pedig én aztán nagyon spóroltam. Kenyéren éltem kb.

Mégsem voltak ilyen elvetemült képzelődéseim, hogy majd heti 1-2 óra takarításból elélgedélek majd boldogan, meg főzök rájuk stb.

NINCS pénzük az embereknek ilyenre, értsd meg.

2013. júl. 1. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/41 anonim ***** válasza:
100%

édes szívem, én 19 évesen naponta 4 órát tudtam dolgozni az egyetem mellett és épp hogy elég volt ruhára meg némi kajára. még a rezsit sem tudtam volna kifizetni belőle, nem hogy mellé egy albérletet.


nagyon el vagy tévedve. javaslom kicsit beszélgess felnőtt, dolgozó emberekkel, és kérdezd meg, h mire elég manapság 16e ft!

2013. júl. 1. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 anonim ***** válasza:
Privátra nem válaszolsz?
2013. júl. 1. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/41 A kérdező kommentje:

Privátra majd válaszolok.


Erényem, hogy luxus nélkül is beérem, ruhám itthon egy rakás, kaja pedig kínai gyorsleves, melegszendvics vagy valami hasonló.

2013. júl. 1. 12:59
 30/41 anonim ***** válasza:
100%

De ÉRTSD MÁR MEG, hogy kell albérletet fizetned, ami MINIMUM 20-25.000 ft! SEHOL nem fogsz olcsóbbat találni!

Azt a leves meg meg kell VENNED, tudod, nem csak úgy ott terem a konyhaasztalon!

2013. júl. 1. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!