Lehet ez válóok?

Figyelt kérdés

Van egy 10éves fiam és egy 8 éves lányom, a férjem állandóan "bántja" őket, azzal hogy néha megcsipi a fiam fülét, vagy oda húzza a kezét a hátsójához és lepukizza, meg mindenen piszkálja, a lányomnak a haját húzza, vagy a hátsóját a kislány fejére teszi és lepukizza, nem tudom élvezi vagy sem de ilyenek művel a gyerekekkel!

Régen az is volt szokása hogy össze veszítette a két gyereket de mára ez elmúlt ( már mondani sem kell) DE azért aggaszt hogy ilyen érzékenyek a gyerekeim apa viselkedése miatt!


2013. jún. 25. 22:29
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
100%
a lányom egy hisztérika, rögtön elsírja magát ami normális, - Ha ilyen apám lenne, én is az lennék. Ez nem vicc, ez szánalom!
2013. jún. 25. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
100%
B*szd pofán sodrófával!
2013. jún. 25. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
100%

És még te mondod a saját kislányodra, hogy ...a lányom egy hisztérika, rögtön elsírja magát...?? Hát már ne is haragudj, persze hogy elsírja magát, lelki sérült lesz mind a két gyerek, mire felnő. És te ehhez akarsz asszisztálni még hány évig? Minek tűrted ezt az elmebeteg viselkedést a férjed részéről eddig is?

Szegény gyerekeknek nem elég hogy ilyen beteges apjuk van, de még az anyjukra sem számíthatnak hogy megvédi őket...

ez meg...hátsóját a kislány fejére teszi és lepukizza....és te addig mit csinálsz, nézed? én olyat vágtam volna oda neki, hogy a másikat a fal adja! Ezek már túl mennek a vicc kategórián!!!

2013. jún. 25. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
Igen, tényleg durva hogy odateszi a fenekét...szegény kislány!
2013. jún. 25. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
100%

egy tízéves kislánynak már komoly öntudata van. hogy lehet így megalázni szegénykét.

azt nem értem, hogy nem véded meg a gyerekeidet. telefonzsinórral csapkodja a nyolcévest, és neki kell megvédenie magát?

a férjed beteg.

hogy te mindezt tűröd, arra inkább nem mondok semmit.

2013. jún. 26. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:

Egy kislány 8 évesen rögtön elsírja magát, egy hisztérika. Szertinted ez normális??????

Nem kéne egy aberrált barom mellett élned. A gyerekeidnek meg pláne.

2013. jún. 26. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:

És az idézőjelet nyuogdtan törölheted az első mondatodból. Meg a többi mondatot is.


Elég ennyi:


"A férjem állandóan bátnja őket."


Még kérdés?

2013. jún. 26. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
Szia! Hát már rég elhagytam volna. És tuti hogy ez a gyerekeknek nem jó! Kislány még jó hogy mindenen elsírja magát, mikor ilyeneket művel vele a férjed! Még ha havi egyszer csinálja akkor is undorító! Nem értem hogy képes valaki ilyenekre a gyerekeivel! Szóval a válaszom igen válóok!!!!!
2013. jún. 26. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
A gyerekek tőle vannak? Nekem úgy jön le, hogy nem.
2013. jún. 26. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
Lényegében amúgy tök mindegy, mert ez vér szerinti apa esetén és nevelőapa esetén is elfogadhatatlan.
2013. jún. 26. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!