Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Melyik a nagyobb válóok, bűn?...

Melyik a nagyobb válóok, bűn? Ha az egyik megcsal vagy ha a másik kutat bizonyíték után? (pl:email, telo, kocsiban)

Figyelt kérdés
Szerintem az ember csak ismeri annyira a párját, hogy tudja mikor kell kételkedni, s ha adja a jeleket, kétségeket, az ember csak utána néz mi igaz belőle.
2011. jan. 18. 14:28
 1/6 anonim ***** válasza:
42%
megcsal
2011. jan. 18. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
47%

a csalàS bün a kutatàs nem szép dolog


cél szentesiti az eszközt

2011. jan. 18. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
z
2011. jan. 18. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Ez mióta kérdés? Egyértelmű.

A megcsaló szokott egyébként azzal visszatámadni, hogy "te kutakodtál utánam? Akkor nem bizol bennem, oda a kapcsolatunk, MIATTAD". Szánalmas...

2011. jan. 18. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én nem mondom, hogy szép dolog kutakodni a másik után, de az még, hogy valaki kutakodik utánam nem válóok. Természetesen ha a páromat rajta kapnám, hogy kutat utánam akkor megkérdezném miért csinálta, csinálja, miért ingott meg a bizalma (azért nyilván én is hibás vagyok). Aztán megbeszélnénk és ha nem ismétlődne meg a későbbiekben akkor elfelejteném az egészet.

A megcsalás az más, ha megcsalna akkor menne, ez szinte az egyetlen dolog, amit soha nem bocsájtanék meg neki.



Ide jön ezzel kapcs. egy humoros sztori ami egyébként megtörtént. Egyik barátnőmet csalta a párja. A barátnőm már nagyjából mindent sejtett, de nem volt bizonyítéka. Ezért felment messengerre és megnézte mi a pálya. Na hát itt az első offline üzenet elárulta, hogy megcsalás van a dologban. Azonnal felhívta a párját, akinek annyi jött le az egészből, hogy köszönje meg magának, hogy így tudta meg, miért kutakodott? :D logikus:))



Szóval szerintem a kutatás egy dolog a megcsalás még egy. Mondjuk az sem egészséges ha valaki ok nélkül neki áll nyomozni...:-S

2o-L

2011. jan. 18. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Csak akkor kezdj el kutatni, ha van Benned annyi erő, hogy elfogadd az eredményt, és tovább is tudsz lépni. Ugyanis, ha a párod tisztességes Veled, akkor igyekszik megnyugtatni Téged, önként odaadja a telóját vagy amit látni szeretnél, nem pedig támad érte. Személyes véleményem a témáról: ha valaki meg sem próbálja megbeszélni velem az esetleges problémáit, hanem a hátam mögött új kapcsolatba kezd, az már utána ne akarjon magyarázkodni. Ha egyenes ember, akkor kérésre simán betekintést enged a dolgaiba, nem is kell kutatni. Tehát a másik becsapása a nagyobb bűn.
2011. jan. 18. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!