Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért jönnek be azok a csajok...

Miért jönnek be azok a csajok akiket ilyen régi gagyi kocsiban?

Figyelt kérdés
Teljesen fullos nők (cicababák), régi 200 ezres 1-es Golfban, Fiat Unoban. Miért vagyok rájuk kattanva ha ilyet látok?
2011. máj. 19. 19:10
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
mert nem a kocsi teszi a nőt, forditva sem
2011. máj. 19. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
72%

Mert beprogramoztak az Amerikai bulizós tini vígjátékok..


Azokban is kivétel nélkül mindenhol ezt látod!

2011. máj. 19. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
84%
Fetisizmus?
2011. máj. 19. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
84%
Valószínűleg csicskalángos lehetsz.
2011. máj. 19. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Még mindig menő a retro stílus. Egyébként, valószínű, hogy nem azért járnak ilyen autókkal, mert amúgy telne jobbra is, csak nem költenek rá. Sokan megváltásnak érzik a lepusztult tömegközlekedés után az autót (bármennyi éves is legyen az), és/vagy kell nekik a munkába járáshoz. Amúgy, ha rendben van tartva az autó, semmi baj nincs.

Ja, örök érvényű dolog, hogy nem az anyagiak tesznek emberré.

2011. máj. 19. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy régi a kocsi, de ha saját pénzen kell megvenni és fenntartani akkor az igen is nagydolog és mindennél jobban szereti, szóval senki ne szólja le a másikét.

Én is egy ezer éves kis csörgős csattogóval járok, a barátaim le is szólnak, de én büszke vagyok rá, mert nekik még ilyen sincs.


Az igazi cicababák rá sem néznének ilyen autókra, akiket eddig láttál lehet, hogy egyszerűen csak jól öltözöttek és szépek, de egy a biztos,hogy nem beképzeltek. Fogj magadnak egy ilyet, jól jársz vele.

2011. máj. 19. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!