Lehet ez válóok?

Figyelt kérdés

Van egy 10éves fiam és egy 8 éves lányom, a férjem állandóan "bántja" őket, azzal hogy néha megcsipi a fiam fülét, vagy oda húzza a kezét a hátsójához és lepukizza, meg mindenen piszkálja, a lányomnak a haját húzza, vagy a hátsóját a kislány fejére teszi és lepukizza, nem tudom élvezi vagy sem de ilyenek művel a gyerekekkel!

Régen az is volt szokása hogy össze veszítette a két gyereket de mára ez elmúlt ( már mondani sem kell) DE azért aggaszt hogy ilyen érzékenyek a gyerekeim apa viselkedése miatt!


2013. jún. 25. 22:29
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
99%
Mondd, mi van a fejedben, hogy 10 éve ezt tűröd???
2013. jún. 25. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
87%
Komolyan én hiszem azt csak minden második kérdésre, hogy kamu kérdés vagy ennyire beleg országba élünk?
2013. jún. 25. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen de nem egy 13 éves tini vagyok hogy ilyeneket írjak ki, és sajnos igaz, és megoldásra várok, arra hogy a férjem ne gondolja ezt viccnek, mert ő igen viccesnek tartsa ezt!
2013. jún. 25. 22:35
 4/30 anonim ***** válasza:
97%
Mutasd meg neki a válaszokat.
2013. jún. 25. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 A kérdező kommentje:
Várnám és talán megmutatom!
2013. jún. 25. 22:36
 6/30 anonim ***** válasza:
98%
Férjed fogyatékos? Igen lehet válóok....rászóltál már? Számon kérted? Mit mondott ekkor??
2013. jún. 25. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
100%

A férjed nem normális. Gőze sincs, mit kell csinálni egy gyerekkel, az oké, de nem világosítottad fel, hogy az ember nem f*ngja le a saját gyerekeit (sem)?

Ezzel inkább ne hozakodj elő a bíróságon, de biztos van ott más is, ami megállja a helyét válóokként. Legalábbis, meglepne, ha nem lenne más.

2013. jún. 25. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 A kérdező kommentje:
Igen számon kértem , és ezért is akadok ki hogy többet kell rászóljak mint a gyerekekre! Csak viccelődik, és hogy még ezt sem lehet? Hát ilyen gusztustalan módon nem!
2013. jún. 25. 22:38
 9/30 anonim ***** válasza:
100%
Azt próbáltad már, hogy amikor alszik a feje fölé guggolsz és egy jó adag szüreti székletet eresztesz a a fejére poénból?
2013. jún. 25. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
100%
ú tényleg gusztustalan :-/ ilyenkor látszik,hogy egy élet is kevés ahhoz, hogy valakit megismerjünk ....
2013. jún. 25. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!