Lehet ez válóok?

Figyelt kérdés

Van egy 10éves fiam és egy 8 éves lányom, a férjem állandóan "bántja" őket, azzal hogy néha megcsipi a fiam fülét, vagy oda húzza a kezét a hátsójához és lepukizza, meg mindenen piszkálja, a lányomnak a haját húzza, vagy a hátsóját a kislány fejére teszi és lepukizza, nem tudom élvezi vagy sem de ilyenek művel a gyerekekkel!

Régen az is volt szokása hogy össze veszítette a két gyereket de mára ez elmúlt ( már mondani sem kell) DE azért aggaszt hogy ilyen érzékenyek a gyerekeim apa viselkedése miatt!


2013. jún. 25. 22:29
1 2 3
 11/30 A kérdező kommentje:

ezt még nem! Viccnek jó de tényleg annyira idegesítő ez a szokása!


Nem mindennapos de olyan megalázó!



Más ok annyira nincs, csak a másoknál is szokásos dolgok.

2013. jún. 25. 22:41
 12/30 anonim ***** válasza:
100%

Hát, elég ostoba barom a férjed, ha eddig terjed a humorérzéke.

Igen, válóok. Én már rég elhajtottam volna az ilyen idióta barmot.

2013. jún. 25. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha számon kérted, rászóltál és még mindig csinálja...nem tudok mit mondani. Tuti nem normális. Ha engem valami nagyon zavar és komolyan elbeszélgetek a párommal róla, akkor ő próbál változtatni rajta. De hogy ilyeneket csinál a saját gyerekével! Ilyet még nem hallottam!! Meg hogy ez neki vicces?? Oké, tegyük fel, hogy ilyen perverz a humora és vicces neki egyszer, vicces kétszer...de hogy 10 éven keresztül ez neki vicces!? Valami nem stimmel a fejében!
2013. jún. 25. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
A ferjed Peter Griffin?
2013. jún. 25. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
100%
Már rég nem kell válóok a váláshoz, elválhatsz bármikor, ha úgy tartja kedved. Viszont én tutira megbeszélném a gyerekekkel a dolgot, és akkor lépnék, ha ők is boldogabbak lennének apuci nélkül. Azt nem írod, hogy ők hogy bírják a "kiképzést", játéknak veszik a fülcsipkedést, fejre fingást, vagy zavarja őket. Meg ha amúgy jó a kapcsolatuk, akkor nem feltétlenül kell elszakítani őket az apjuktól.
2013. jún. 25. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
100%
A férjed jézusom hány éves? Mert kb. egy ötéves gyerekként viselkedik. Ez mitől vicces? Vannak vicces dolgok, az én apám is nagyon sokat hülyéskedik az unokáival, de közel sem ilyen módon, mert ebben nincs vicc. Vagy tetszik a gyerekeknek? Lehet azért csinálja. Viszont az, hogy összeveszíti a két gyereket, az is milyen dolog? Szerencsétlenek ha ilyeneken mennek keresztül lehet egy életre megjegyzik maguknak.. Másban is ennyire gyerekes? Mért nem váltál már el korábban?
2013. jún. 25. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 A kérdező kommentje:

Nem mindennapos ez, nem is heti rendszerességű sőt már előttem ilyen elő sem fordul, egyszer vagy talán kétszer volt az mikor előttem és szépen összevesztünk, de a gyerekek még mindig elárulják!


Hogy bírják a gyerekek?

A lányom kevésbé a fiam jobban, a lányom egy hisztérika, rögtön elsírja magát ami normális, a fiam picit erősebb visszaszólós fajta, pl vasárnap az apja a telefon adat kábelével oda csapott neki, a fiam vissza szólt mindjárt eltöröm a lábad, úgye most kificamodott a lába és ezért mondta, de láttam hogy a fiam is mindjárt elsírja magát.

2013. jún. 25. 22:48
 18/30 anonim ***** válasza:
100%
A férjed nem normális és gusztustalan, a gyerekeidet megalázza és még undoritó is a viselkedése. Ezért a gyerekei meg is utálhatják,akár ritkán vagy sürün csinálja velük. En igen ráhuznék a férjem hátára amikor látom, hogy mit csinál.
2013. jún. 25. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
100%
Odacsapott??? Úgy, hogy majdnem sírt? Mivan? És ez is poén akart lenni??
2013. jún. 25. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
100%
Én nem élnék együtt egy ilyen idiótával! Már ne is haragudj, de ha már beszéltetek erről még mindig csinálja, akkor abszolút nem tisztel téged. Nem beszélve arról, hogy ilyet csinálni alapból bunkóság és kb. 10 éves korukig a gyerekek is kinövik...
2013. jún. 25. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!