Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Válóok, hogy a parkban szoptat...

Válóok, hogy a parkban szoptattam?

Figyelt kérdés
Férjemmel találkozó volt megbeszélve most hétvégén délután abban a parkban, ahol sétálni szoktam 5 hós fiammal. Ő ügyet intézett, és addig én kimentem járni egyet a kicsivel (kb. 1,5 órát), majd megbeszéltük, ügyintézése után együtt megyünk haza, mert ilyenkor én autóval hozom le a fiam, és akkor utána hazaviszem őt is. Csakhogy fiam séta közben éhes lett, leültem egy távol eső padra, kivettem a cumisüvegét a táskájából, csak azzal a mozdulattal a földre is ejtettem. Muszáj volt megetetnem, tehát ez az elrontott manőver után láttam, nem nagyon mászkálnak a közelben, amúgy is félreeső helyen ülök, előveszem a pelust, letakarom a babát közben, nem lesz semmi baj. Először szoptattam meg szabadtéren, szóval én is feszélyezve éreztem magam. Erre látom, hogy a férjem közeledik, az idegességtől hatalmas a feje, és szoptatás közben elkezdett velem üvöltözni, ilyeneket, hogy ledér nőszemély, meg mit csinálok, le"cigányozott" stb. Én visszatettem a fiam a kocsijába, és sírva elindultam a kocsihoz, főjön a saját idegességében, azt hittem a nagy séta hazáig majd kitisztítja a fejét. Azóta nem keresett, igaz, otthon sem voltam ezen a 2 napon, anyámékhoz mentem. De nem keresett. Mit csináljak?? Tegnap voltam otthon a fiam dolgaiért, mikor férjem dolgozott. Egy cetlit, semmit nem hagyott, hogy bocsánatot kérjen. Gondolom azért fő a feje, hogy miattam kellett hazasétálnia a sok cuccával (2 bőrönd irat volt nála). De nem gondolna bele, mennyire megbántott.
2011. márc. 29. 18:15
1 2 3 4 5
 1/49 anonim ***** válasza:
72%
Jesszus, dehogy baj, már miért lenne?! Totál természetes dolog, el sem tudom képzelni, hogy valaki a szoptatás miatt kiakad! Inkább szerintem a veszekedés fajult el, ez lehet a gond, nem?
2011. márc. 29. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/49 anonim ***** válasza:
73%
A férjed egy idióta barom. Hétszentség, hogy addig nem keresném míg ő nem teszi meg az első lépést.
2011. márc. 29. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/49 anonim ***** válasza:
74%
Már nem azért, de a férjed szerintem Őrült. :'D
2011. márc. 29. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/49 anonim ***** válasza:
94%
szerintem először beszéljétek meg, hogy mitől borult ki ennyire. nem magyaráztad el te sem a helyzetet, igy ő sem ismeri az álláspontodat. korai lenne válni, ha csak ez a baj. beszéljétek meg.
2011. márc. 29. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/49 anonim ***** válasza:
48%

Örülj neki, hogy még mindig látja benned a nőt:)))

Sok férfi nem látja már a szoptatós feleségében, így ki se akadt volna. Nyilván te sem a nőt látod magadban, ha feszélyezettség nélkül kitetted a melled a parkban.

A férjed reakciója csak annyit jelent, hogy maximálisan nőnek tekint és tudat alatt fél, hogy más megkíván. Én ennek csak örülnék, hogy annak ellenére, hogy mögöttünk van 9 hónap, amikor alaktalanná dagadtam, most meg nőből anyává vedlettem, még mindig a NŐT látja bennem. Megértéssel, beszélgetéssel túljuthattok ezen. Neki meg kell értenie, hogy te akkor ott anya voltál és nem nő, neked pedig meg kell értened, hogy ha őt ez annyira zavarja, az nagyon jót jelent. Ne tegyél ilyet többé emiatt.

Amúgy aranyosak vagytok mindketten és úgy tűnik, nagyon szeret téged a férjed. Jó nektek.

2011. márc. 29. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/49 anonim ***** válasza:
67%
Hát a férjed egy ***** ******, hogy őszinte legyek, de nem hinném, hogy válás lesz a vége, csak balhé van, majd kibékültök, vége lesz. De jól gondold meg, együtt akarsz-e élni ilyen hülye emberrel :S
2011. márc. 29. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/49 anonim ***** válasza:
78%

ezért elhagy, m megetetted a gyereketeket? ...hát ne haragudj, de sztem nem normális :S

próbálj meg vele beszélni telefonon, v. ha úgy érzed, nem menne, írj neki levelet, amiben elmondod, h sajnálod, és h nem érted, h emiatt h haragudhatott meg ennyire.

v. próbálj meg beszélni az anyjával, ha jó viszonyban vagytok.

semmiképp ne hagyd, h emiatt tönkremenjen a házasságotok!

2011. márc. 29. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/49 anonim ***** válasza:
82%
nem biztos hogy emiatt el kellene válnotok , szerintem egy kicsit túlreagálta a dolgokat, meg neked sem kellett volna csak úgy otthagynod szerintem de hát beszéljétek meg keresd fel te őt ha ő nem .
2011. márc. 29. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/49 anonim ***** válasza:
50%

És ha leejted a cumit akkor mi van?


Ha sose kap baktériumot a gyerek, akkor mikor alakul ki az immunrendszere?

2011. márc. 29. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/49 anonim ***** válasza:
68%

" feszélyezettség nélkül"


írta is, hogy az volt, majdnem pont ugyanezzel a szóval... -.-'

2011. márc. 29. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!