Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Válóok, hogy a parkban szoptat...

Válóok, hogy a parkban szoptattam?

Figyelt kérdés
Férjemmel találkozó volt megbeszélve most hétvégén délután abban a parkban, ahol sétálni szoktam 5 hós fiammal. Ő ügyet intézett, és addig én kimentem járni egyet a kicsivel (kb. 1,5 órát), majd megbeszéltük, ügyintézése után együtt megyünk haza, mert ilyenkor én autóval hozom le a fiam, és akkor utána hazaviszem őt is. Csakhogy fiam séta közben éhes lett, leültem egy távol eső padra, kivettem a cumisüvegét a táskájából, csak azzal a mozdulattal a földre is ejtettem. Muszáj volt megetetnem, tehát ez az elrontott manőver után láttam, nem nagyon mászkálnak a közelben, amúgy is félreeső helyen ülök, előveszem a pelust, letakarom a babát közben, nem lesz semmi baj. Először szoptattam meg szabadtéren, szóval én is feszélyezve éreztem magam. Erre látom, hogy a férjem közeledik, az idegességtől hatalmas a feje, és szoptatás közben elkezdett velem üvöltözni, ilyeneket, hogy ledér nőszemély, meg mit csinálok, le"cigányozott" stb. Én visszatettem a fiam a kocsijába, és sírva elindultam a kocsihoz, főjön a saját idegességében, azt hittem a nagy séta hazáig majd kitisztítja a fejét. Azóta nem keresett, igaz, otthon sem voltam ezen a 2 napon, anyámékhoz mentem. De nem keresett. Mit csináljak?? Tegnap voltam otthon a fiam dolgaiért, mikor férjem dolgozott. Egy cetlit, semmit nem hagyott, hogy bocsánatot kérjen. Gondolom azért fő a feje, hogy miattam kellett hazasétálnia a sok cuccával (2 bőrönd irat volt nála). De nem gondolna bele, mennyire megbántott.
2011. márc. 29. 18:15
1 2 3 4 5
 11/49 anonim ***** válasza:
72%

Hát rokonra nem akadnék ki. Idegenre igen, de az más dolog.

Egyébként azt sem értem, ha neked is kellemetlen volt a helyzet, miért nem szoptattad meg a kocsiban a picit?

2011. márc. 29. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/49 anonim ***** válasza:
80%
Neeem,dehogy baj. :| Ha a kicsi éhes,és ha más látott volna meg,akkor se lett volna semmi.. Én nem keresném,de ha nem keres,akkor beszélnék a fejével,hogy ő a te helyedben mit tett volna? Hagyta volna éhesen a picit? -.-"
2011. márc. 29. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/49 anonim ***** válasza:
63%
Undorító ember a férjed...
2011. márc. 29. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/49 anonim ***** válasza:
67%

"És ha leejted a cumit akkor mi van?


Ha sose kap baktériumot a gyerek, akkor mikor alakul ki az immunrendszere?"


hàt azért bocs, de a földes parkos, összeköpködött, kutyapisis, kakis földröl nem adok semmit a gyereknek :) én se vennék fel semmit onnan

2011. márc. 29. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/49 A kérdező kommentje:

Azért nem szoptattam meg a kocsiban (az én fejemben is megfordult), mert egyrészt kb 20-25 perc sétára volt, és forgalmas helyen álltam meg, ott kevesebb nyugtom lett volna. Én sem érzem hibásnak magam. Nem tudom, van-e olyan, aki elítél egy szoptató nőt nyilvános helyen. Annak a szoptató nőnek szerintem sokkal kellemetlenebb, mint annak, aki látja esetleg.

Amúgy meg nem tettem ki a mellem, írtam, hogy egy pelussal letakartam a babám fejével együtt.

2011. márc. 29. 18:29
 16/49 anonim ***** válasza:
77%

Elöször arra gondoltam, hogy ez egy fake kérdés. Nem lehet senki ekkora paraszt. Ha mégis igaz a kérdés és ilyen tényleg megtörtént, akkor csak sajnalni tudlak, h ilyen se*ggfej palival hozott össze az élet. A viselkedése szerintem még nem válóok, de egy alapos fejmosás nem ártana annak a hapsinak. Basszus tényleg léteznek igyen agyatlan emberek? Hisz jópár évvel ezelött ő is csecsen függő volt, akkor mi a phaszt ugrál???

Eszem megáll.


Ui: külföldön élek és rengetegszer láttam szoptatós anyákat nyilvános helyen (sokkal többet mint Mo.-n) és soha senki a környezetükben nem volt kiakadva. Persze nem lehetett látni sokat, csak a letakart babát az anyára fektetve, de mindenki tudta mi folyik a paplan alatt:) Láttam ilyet metron, buszon, hivatali váróban stb. Mindenki halál nyugodtan kezelte!

2011. márc. 29. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/49 anonim ***** válasza:
18%

Abban igaza van a férjednek,hogy csak a cigányok szoptatnak nyilvános helyen. Miért nem mentél be a kocsiba szoptatni?

A férjednek több oka van a sértődésre,mint neked. Otthagytad a nehéz csomagjaival,és nem hazamentél,hanem 2 napig a szüleidnél voltál!

Menj haza,és te kérj bocsánatot a férjedtől.

2011. márc. 29. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/49 anonim ***** válasza:
64%

Ilyen embernek minek szültök gyereket? Ne is haragudj,de erre már nem tudok mást mondani,naponta 15 olyan kérdés van ahol a férfi egy tajparaszt állat,teljesen alkalmatlan férjnek és apának. 5 hónapja nem volt ilyen? Csak úgy egyik pillanatról a másikra nem kezdi el cigányozni senki a "szeretett" feleségét.

Tudom,hogy ezzel a hozzászólással semmit nem segitettem,de már kikivánkozott. A sajnálkozás sem segitett volna,szóval ebből a szempontból mindegy.Off vége

És hogy a kérdésedre is válaszoljak: ez nagyon abszurd lenne válooknak,nem volt hiba a részedről megetetni a gyereket.

2011. márc. 29. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/49 anonim ***** válasza:
34%

"hàt azért bocs, de a földes parkos, összeköpködött, kutyapisis, kakis földröl nem adok semmit a gyereknek :) én se vennék fel semmit onnan"


Magadnak bocsáss meg.

Ha nem a nőklapjából és egyéb szinvonalas újságokból tájékozódnál,akkor tudnád, hogy az átlagos konyhapadló 5ször annyira veszélyes mint az utcai aszfalt, mivel ételek készitésekor potenciálisan több baktérium telepedik meg, ha csak nem mosol fel fertőtlenítővel minden egyes vajaskenyér után


[link]

2011. márc. 29. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/49 anonim ***** válasza:
86%

Szerintem nem normális dolog, hogy így neked esett. Nem szórakozásból vetkőztél a parkban, nem látott senki, és nem is volt mit látni.

Megalázott téged, bármilyen okból is tette. Bizonyára megsértetted a büszkeségét azzal, hogy olyat tettél amit nem akart, plusz még ott is hagytad, nem kerested azóta. Én a helyedben nem keresném őt, hanem várakoznék, vajon a családja iránti szeretet vagy a büszkesége győz-e a vitában. Ha nem képes bocsánatot kérni vagy akár csak kezdeményezni, hogy beszéljétek meg a problémát, akkor nem veszítesz vele sokat. Egy helyett két hisztis, akaratos gyereket kellene nevelned..

Szerintem nem követtél el bűnt, és okod volt rá, a férjednek meg nem engedheted, hogy úgy beszéljen veled, mintha a s*ggéből húzott volna ki, már bocsánat a fogalmazásért. Ha következmények nélkül tette volna amit tett, akkor legközelebb is ugyanígy leáll üvölteni, ha jogosnak érzi..

2011. márc. 29. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!