Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Válóok, hogy a parkban szoptat...

Válóok, hogy a parkban szoptattam?

Figyelt kérdés
Férjemmel találkozó volt megbeszélve most hétvégén délután abban a parkban, ahol sétálni szoktam 5 hós fiammal. Ő ügyet intézett, és addig én kimentem járni egyet a kicsivel (kb. 1,5 órát), majd megbeszéltük, ügyintézése után együtt megyünk haza, mert ilyenkor én autóval hozom le a fiam, és akkor utána hazaviszem őt is. Csakhogy fiam séta közben éhes lett, leültem egy távol eső padra, kivettem a cumisüvegét a táskájából, csak azzal a mozdulattal a földre is ejtettem. Muszáj volt megetetnem, tehát ez az elrontott manőver után láttam, nem nagyon mászkálnak a közelben, amúgy is félreeső helyen ülök, előveszem a pelust, letakarom a babát közben, nem lesz semmi baj. Először szoptattam meg szabadtéren, szóval én is feszélyezve éreztem magam. Erre látom, hogy a férjem közeledik, az idegességtől hatalmas a feje, és szoptatás közben elkezdett velem üvöltözni, ilyeneket, hogy ledér nőszemély, meg mit csinálok, le"cigányozott" stb. Én visszatettem a fiam a kocsijába, és sírva elindultam a kocsihoz, főjön a saját idegességében, azt hittem a nagy séta hazáig majd kitisztítja a fejét. Azóta nem keresett, igaz, otthon sem voltam ezen a 2 napon, anyámékhoz mentem. De nem keresett. Mit csináljak?? Tegnap voltam otthon a fiam dolgaiért, mikor férjem dolgozott. Egy cetlit, semmit nem hagyott, hogy bocsánatot kérjen. Gondolom azért fő a feje, hogy miattam kellett hazasétálnia a sok cuccával (2 bőrönd irat volt nála). De nem gondolna bele, mennyire megbántott.
2011. márc. 29. 18:15
1 2 3 4 5
 31/49 anonim ***** válasza:
60%
nézd, általában a kommunikációt javaslom problémás helyzetekre, de ebben az esetben tegye csak meg a férjed az első lépést, várj és ne hívd fel, ő a hülye a szituban, kérjen ő bocsánatot
2011. márc. 29. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/49 anonim ***** válasza:
36%
Lehet nem kellett volna kiabálnia veled, de nekem nagyon nem tetszik ha valaki az utcán szoptat. Tényleg általában a cigányok szoktak. Még ha le is takartad a fejét a babának és nem látszódott. Lehet ő is olyan mint én, hogy ezen kiakad, bár attól egyértelműen ez nem válóok. Szerintem a legfontosabb ezt megbeszélni.
2011. márc. 29. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/49 anonim ***** válasza:
79%
az ilyen férjet úgy rúgnám pics*n, hogy elszállna Afrikáig!!!!!! Pedig férfi vagyok én is
2011. márc. 29. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/49 anonim ***** válasza:
73%
Válóok? Egy hülye a férjed, szóval elméletben, igen , egy válóok:). De nyilván nem fogsz elválni. Nagyon sajnállak, a férjed borzasztón szánalmas módon viselkedett. Nehéz helyzetben vagy, nem tudom, mit tégy.Mert van egy olyan érzésem, hogy aki egy ilyen helyzetet ennyire férfiatlanul , éretlenül kezel, az nem is fogja megbánni, tehát még megbeszélni sem lehet majd vele.
2011. márc. 29. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/49 anonim ***** válasza:
84%
Kérdező, nagyon jól tetted, hogy a szüleidhez mentél. Ne is keresd. Csak tartani tudom magam ahhoz, amit írtam: a férjednek nagyon nagyon éretlen személysiége lehet. Abból is látszik ez, hogy a hirtelen harag után lehiggadva nem keres, analfabéta ahhoz, hogy belássa, hibázott. Nem túlontúl féltékeny típus esetleg? Olyan, aki nem hagy élni, menni?
2011. márc. 29. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/49 anonim ***** válasza:
43%

A válaszokat olvasva kezdem érteni miért is olyan sok ma a válás.

Kedves válaszolók és kérdező: Lehet, hogy "hülye" a férj, de ilyen volt akkor is mielőtt gyereket szült neki a felesége. Ez kiderül a kommentekből. Nem most kéne vérig sértődni, ez senkinek sem jó. De legrosszabb annak a kisgyereknek, aki egy ilyen vita miatt esetleg apa nélkül fog felnőni.

2011. márc. 29. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/49 anonim ***** válasza:
Nem létezik,hogy itt valami más van a háttérben?És ez egy ku@va jó ürügy volt neki?Normális ember ilyet nem csinál,hacsak nincs valami hátsó szándéka.
2011. márc. 29. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/49 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó előtti, azt nyilván többen sejtik, hogy a házasság előtt is ilyen volt a férj, voltak intő jelek, stb. Én pl direkt úgy válaszoltam, legalábbis igyekeztem, hogy ne azt zúdítsam rá a kérdezőre, milyen vak volt, h hozzáment, mekkora hibát követett el. Ponotan azért, mert hip-hop nem fog tudni elválni egy pici mellett, és nem is biztos, hogy az olyan jellegű válaszok segítik , mint hogy mekkora hiba volt hozzámenni. Ja, és nem is biztos, hogy a válás útját kellene neki választania.
2011. márc. 29. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/49 anonim ***** válasza:
Nehogy már kitalálja, hogy kacérságból szoptattál:O
2011. márc. 29. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/49 anonim ***** válasza:
100%

"Lehet, hogy "hülye" a férj, de ilyen volt akkor is mielőtt gyereket szült neki a felesége."


Nem feltétlenül, simán lehet hogy a megszerzés ösztönétöl hajtva az udvarlás ideje alatt a legszimpatikusabb arcát mutatta. Most jönnek am mindennapi gondok, nincs szex, stb és ki is mutatta mire lehet majd tőle hosszú távon számítani.

Erre mondják hogy lakva ismerni meg az embert, ezt jópáran átélték már, nem véletlen létezik ez a mondás.


Ennek még most, az első ilyen esetnél elejét kell venni, mégpedig azért hogy több ilyen ne lehessen. Ha ezt nem lehet elérni akkor válás a helyes döntés.

2011. márc. 29. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!