Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Válóok, hogy a parkban szoptat...

Válóok, hogy a parkban szoptattam?

Figyelt kérdés
Férjemmel találkozó volt megbeszélve most hétvégén délután abban a parkban, ahol sétálni szoktam 5 hós fiammal. Ő ügyet intézett, és addig én kimentem járni egyet a kicsivel (kb. 1,5 órát), majd megbeszéltük, ügyintézése után együtt megyünk haza, mert ilyenkor én autóval hozom le a fiam, és akkor utána hazaviszem őt is. Csakhogy fiam séta közben éhes lett, leültem egy távol eső padra, kivettem a cumisüvegét a táskájából, csak azzal a mozdulattal a földre is ejtettem. Muszáj volt megetetnem, tehát ez az elrontott manőver után láttam, nem nagyon mászkálnak a közelben, amúgy is félreeső helyen ülök, előveszem a pelust, letakarom a babát közben, nem lesz semmi baj. Először szoptattam meg szabadtéren, szóval én is feszélyezve éreztem magam. Erre látom, hogy a férjem közeledik, az idegességtől hatalmas a feje, és szoptatás közben elkezdett velem üvöltözni, ilyeneket, hogy ledér nőszemély, meg mit csinálok, le"cigányozott" stb. Én visszatettem a fiam a kocsijába, és sírva elindultam a kocsihoz, főjön a saját idegességében, azt hittem a nagy séta hazáig majd kitisztítja a fejét. Azóta nem keresett, igaz, otthon sem voltam ezen a 2 napon, anyámékhoz mentem. De nem keresett. Mit csináljak?? Tegnap voltam otthon a fiam dolgaiért, mikor férjem dolgozott. Egy cetlit, semmit nem hagyott, hogy bocsánatot kérjen. Gondolom azért fő a feje, hogy miattam kellett hazasétálnia a sok cuccával (2 bőrönd irat volt nála). De nem gondolna bele, mennyire megbántott.
2011. márc. 29. 18:15
1 2 3 4 5
 41/49 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem semmi férjed van!Ezen így kakadni!Legalább annyit megtehetett volna,hogy még aznap felhív,hogy bocsánatot kérjen és megtudakolja,hogy hova mentél a fiatokkal együtt.Ha erre sem vette a fáradtságot,akkor eléggé úgy fest,hogy nem igazán érdekli,hogy mi van veletek....na az biztos,hogy én nem keresném fel,amig ő nem jelentkezik.Elvégre ő csinálta a cirkuszt,neki is kell helyrehozni.Talán néhány nap elmultával megjön majd az esze és keresni fog,de akkor én a helyedben biztos kérdőre vonnám,hogy mi volt ez a kirohanása!?Egyáltalán,hogy jön ahhoz,hogy lecigányozzon,meg hasonlo sértéseket vágjon a képedbe?Biztos,hogy nehezen tudnám ezt megbocsájtani a páromnak!
2011. márc. 29. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/49 anonim ***** válasza:

Önmagában az, hogy valaki üvöltözik a feleségével, miközben ő a kisbabáját szoptatja.. tragédia, nincs ezen mit ragozni, várd meg, hogy jelentkezzen, kíváncsi leszek a fejleményekre.

Gondolom, ha lehetőséged nyílik rá, majd azért elmondod neki, hogy is volt ez, és ez mennyire durva, de erre igazából nem kéne, hogy szükség legyen..

2011. márc. 29. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/49 anonim ***** válasza:

Az lehet. Nem ez az egy eset, hanem amerre halad a haragjával és haragtartásával. Eddig lehet jól viselted bizonyos helyzeteit, de sajnos azt kell mondjam, ha ez nem változik, egyre kevésbé fogod talán jól viselni, kezelni ezeket.

Nagyon jól tetted amit tettél. Megvárnám míg keres, ha nem, azzal is beszél. Nehogy azt higgye, hogy még neked volna miért bocsánatot kérned. Ha meg azt hiszi azt sosem fogod elfelejteni neki és bár megbocsátani elfeledni más, de a nem feledés is igen nagy dolog.

Remélem keresni fog és megbeszélitek és rendben lesz minden !

2011. márc. 30. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/49 anonim ***** válasza:
Majd írj, hogy mi volt!
2011. márc. 30. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/49 A kérdező kommentje:
Ma reggel felhívott, és mondta, hogy menjek haza beszélni. Hazamentem ma délután, mikor megjött a munkából, ebéddel vártam, örült neki, és nyugodt volt, és képzeljétek, ami a csoda, bocsánatot kért! Igaza volt az egyik válaszolónak, hogy túlságosan féltett, hogy meglát valaki olyan intim helyzetben, ahogy fogalmazott. És hogy ez csak hármunkra tartozik, nem a világra, már maga a szoptatás. Köszönök minden választ! Sokat segített ennyi véleményt olvasni.
2011. márc. 30. 20:30
 46/49 anonim ***** válasza:
100%

Na, ha igy minden rendbe jött akkor most nyissunk egy másik témát ugyilyen címen és vesézzük ki azt csak férfiszemszögböl, tehát:


Válóok, hogy a parkban szopattam?


:-)

2011. márc. 30. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/49 anonim ***** válasza:
Előző, de bolond vagy :-D
2011. márc. 31. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/49 anonim ***** válasza:
Attól függ hogy kit? :))
2011. ápr. 1. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/49 anonim ***** válasza:
Utsó: ja, szerintem attól is.
2011. ápr. 1. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!