Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Válóok, hogy a parkban szoptat...

Válóok, hogy a parkban szoptattam?

Figyelt kérdés
Férjemmel találkozó volt megbeszélve most hétvégén délután abban a parkban, ahol sétálni szoktam 5 hós fiammal. Ő ügyet intézett, és addig én kimentem járni egyet a kicsivel (kb. 1,5 órát), majd megbeszéltük, ügyintézése után együtt megyünk haza, mert ilyenkor én autóval hozom le a fiam, és akkor utána hazaviszem őt is. Csakhogy fiam séta közben éhes lett, leültem egy távol eső padra, kivettem a cumisüvegét a táskájából, csak azzal a mozdulattal a földre is ejtettem. Muszáj volt megetetnem, tehát ez az elrontott manőver után láttam, nem nagyon mászkálnak a közelben, amúgy is félreeső helyen ülök, előveszem a pelust, letakarom a babát közben, nem lesz semmi baj. Először szoptattam meg szabadtéren, szóval én is feszélyezve éreztem magam. Erre látom, hogy a férjem közeledik, az idegességtől hatalmas a feje, és szoptatás közben elkezdett velem üvöltözni, ilyeneket, hogy ledér nőszemély, meg mit csinálok, le"cigányozott" stb. Én visszatettem a fiam a kocsijába, és sírva elindultam a kocsihoz, főjön a saját idegességében, azt hittem a nagy séta hazáig majd kitisztítja a fejét. Azóta nem keresett, igaz, otthon sem voltam ezen a 2 napon, anyámékhoz mentem. De nem keresett. Mit csináljak?? Tegnap voltam otthon a fiam dolgaiért, mikor férjem dolgozott. Egy cetlit, semmit nem hagyott, hogy bocsánatot kérjen. Gondolom azért fő a feje, hogy miattam kellett hazasétálnia a sok cuccával (2 bőrönd irat volt nála). De nem gondolna bele, mennyire megbántott.
2011. márc. 29. 18:15
1 2 3 4 5
 21/49 anonim ***** válasza:
51%
Kifogás végre alált ürügyet,sok férfi csinál igy ha el akar menni,vagy van neki már kihez menni,igy könnyebb nekik.
2011. márc. 29. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/49 anonim ***** válasza:
33%

Én nem dijazom a parkban való szoptatást, ez csak ma divat. Régen is születtek gyerekek, nem ültünk velük a nap 24 órájában otthon, mégis megtudtuk oldani diszkréten az etetést.

Ettől függetlenül váló oknak egyáltalán nem tartom. Lehet, hogy a férjed is hibás, de neked sem kellett volna sértődötten elvonulnod otthonról, és várnod hogy rohanjon utánad. Egy házasságban nagyon sokat kell alkalmazkodni, és megbocsájtani ahhoz, hogy az valóban müködjön. Ha mindketten makacsul arra vártok, hogy majd a másik békül, akkor biztos hogy válás lesz a vége.

2011. márc. 29. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/49 A kérdező kommentje:
Semmi gond nincs a férjemmel azt az egyet leszámítva, hogy eszméletlen hirtelen haragú. Sokszor megbántott már, de ez túlment nekem minden határon. Tudom kezelni ezeket a kitöréseit más helyzetben, de ezt nem vagyok hajlandó lenyelni neki. Azt várom, hogy erőltesse meg magát, és keressen, ha fontos vagyok neki. Ilyet még nem csináltam a házasságunk de a kapcsolatunk alatt sem, hogy szó nélkül anyámékhoz megyek.
2011. márc. 29. 18:37
 24/49 anonim ***** válasza:
62%
Az ok, hogy a férjed sem ártatlan, mert nem kellett volna neki ennyire kiakadnia, de szerintem az sem volt teljesen jogos, hogy te meg fogtad magad, és 2napra anyukádhoz mentél, csak úgy szó nélkül...viszont az sem normális, hogy a férjed viszont nem keres titeket...szóval ha ezt így görgetitek tovább, ahelyett, hogy megbeszélnétek, akkor a vége tényleg válás lesz...
2011. márc. 29. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/49 anonim ***** válasza:
89%

Szerintem hatalmas hulyeseg, hogy a ciganyok szoptatnak csak nyilvanos helyen. En kulfoldon elek. Szoptattam mar repteren, repulon is. Jo, nyilvan nem arrol van szo, hogy ki kell tenni magadat, de diszkreten is lehet szoptatni. Ha megtehetem, kocsiban szoptatok, de ha nem olyan helyen van az ember, nem biztos, hogy megteheti. Volt, hogy bementem a WC-be, ami olyan koszos volt, hogy borzaszto es ott nincs is hely semmire, hova uljon az ember? A koszos WC-re esetleg?! Ez a modja, hogy taplalkozzek egy csecsemo, mi ebben a rossz? Eleve irja a kerdezo, hogy le volt takarva, direkt kihaltabb helyre huzodott. Ugyan meg mit kellett volna tennie? A mai vilagban, amikor minden sarkon meztelen nok fotoi neznek vissza es nyaron a nok nagy resze olyan miniszoknyakban, kivagott ruhakban jar, hogy alig van bennuk anyag, miert zavar barkit is egy szoptato no?! Miert a szexualitast kell bele latni ebbe? O a perverz, mikor ti gondoltok rosszra, mialatt o csak a gyereket etette?


A ferjed felfogasa abnormalis. Nem erti a lenyeget. Ha ilyen miatt elvalik, mindenkepp annak a bizonyiteka, hogy hulye es nem szeret es igy jarsz jobban, hogy most idoben megszabadulsz tole. En biztos, hogy nem tudnek ilyen felfogasu emberrel elni...

2011. márc. 29. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/49 anonim ***** válasza:
85%

Az eset miatt felesleges válni, ellenben a reakciója már rémisztő. Attól függetlenül hogy igy, ennek a helyzetnek én sem örülnék (férfiszemmel) eképp reagálni jókora túlzás volt és olyan jövő felé mutat amit biztosan nem akarhatsz sem magadnak sem a gyermekednek.


Van házasság amibe a le*igányozás és hasonló mélységű viták már nem férnek bele, pont egyszer tehet ilyet valamelyik (bármelyik) fél és soha többé. És talán ők csinálják jól, meg vannak húzva a határok.

Ha normális, élhető életre vágysz neked is ezt kell tenned, húzd meg a határokat.


Perse, meg lehet ezt magyarázni, rossz napja volt, cukra felment, épp piált, munkahelyi gondok, stb, de ilyen lesz máskor is. Idővel akár naponta. Ha meg akarod tartani egyféleképp teheted, még most a "t*kére lépsz". Ha ezt nem tudod megtenni vagy azért mert nem vagy rá képes vagy azért mert uralkodik rajtad akkor jobban jártok - te és a gyerek - ha a válás felé hajlasz.


El kell neki mondanod keményen, ellentmondást nem türve, hogy ezt még egyszer meg ne halljad, ezt a viselkedést soha többé ne lásd tőle, tartsa meg valaki másnak, te nem a k*rvája vagy. Ha meghátrál akkor érdemes lehet folytatni a kapcsolatot, ha nem és ez egy veszekedésbe torkollik akkor sajnos ezt el kell felejtened.

És mielött belekezdenél a "nagymonologba" ne feljtsd el megemkiteni hogy mostmár látod te is hibáztál, ezt sajnálod, mentségeid a körülmények. Legalább ennyi legyen neki, de ettöl függetlenül a továbbiakban kérd ki magadnak ezt a viselkedést.

2011. márc. 29. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/49 anonim ***** válasza:
80%

Felolvastam a kérdésedet az arab férjemnek. Nála jobban senki se szigorúbb, ha cicimutogatásról van szó.

De még szerinte is barom a férjed. Le voltál takarva... De még ha ki is lógott kicsit valami, nem szexuális célzattal.

Egyébként én már mecsetben is láttam szoptató nőt, letakarta a mellét a kendőjével, és senki se ütközött meg rajta. A csecsemő táplálása ősi és természetes dolog.

2011. márc. 29. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/49 anonim ***** válasza:
66%

Szerintem megérdemlitek egymást. Ő ordítozik, mint egy félkegyelmű, te meg szó nélkül lelépsz. Intelligens konfliktuskezelés rulez!

Mellesleg semmi nem válóok, illetve minden lehet válóok. Mindig minden a két ember hozzáállásától és kommunikációjától függ.

2011. márc. 29. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/49 anonim ***** válasza:
78%

Furcsa, hogy ebben az egyre undorítóbb és erkölcstelenebb világban pont egy ilyen teljesen természetes dolog miatt akadnak ki az emberek, mint a szoptatás. Szerintem a kis tinik, akiknek kivan mindenük a ruhájukból, sokkal inkább elítélendőek, mint egy anyuka, aki megeteti a babáját. Pláne ha nem is mindenki orra előtt etetted, hanem félrevonultál vele. Én külföldön élek, Spanyolországban, és itt teljesen normális, hogy nyilvános helyen szoptatnak a nők. Láttam már szoptatós anyukát szupermarketben, metrón, sőt étteremben is.

Ha emiatt elhagyna a férjed (remélem, azért ennyire nem görény), akkor jobban jársz nélküle, hidd el.

2011. márc. 29. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/49 anonim ***** válasza:
72%
A férjed el akart már válni,valószinű már kereste az okot amivel előállhat,most talált.
2011. márc. 29. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!