Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mire költenéd a pénzt, amit a...

Mire költenéd a pénzt, amit a férjed neked ad?

Figyelt kérdés
Kaptam a férjemtől pénzt, hogy költsem el magamra. Amióta a kislányunk megvan, lassan 3éve nem nagyon költöttem magamra. Max fodrász, néha kozmetikus, ruhát csak akkor kértem, amikor ünnep volt és akkor ajándékba. Nincs ötletem, hogy mit kívánhatnék. Ruhát, ékszert nem vennék, mert úgy érzem van és most úgysem vidítana fel egy nyári ruha... Már azon gondolkozom, hogy a lányunkra költenék, vagy a férjemnek vennék valamit, de akkor szerintem kitérne a hitéből, hogy miért nem magamra költöm. Nálatok van ilyen? Mire költitek?
2013. jún. 11. 13:47
1 2 3
 21/29 A kérdező kommentje:
Olvasni szeretek, így beiratkoztam a könyvtárba, hogy spóroljak :) A többit meg internetről letöltöm. Könyvre én is gondoltam, de bogyó babócára. De most megfogadom a férjem tanácsát, csak magamra. Nehéz, nem is gondoltam volna.
2013. jún. 11. 15:03
 22/29 anonim ***** válasza:
81%
Sajnos az én férjem nagyon smucig, még 100-forintot sem ad úgy,hogy ne keljen vissza fizetnem. Külön kasszán vagyunk.
2013. jún. 11. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
73%
Én ilyen esetben fehérneműt vennék, mert az mindkettőnket boldoggá tesz. Elmennék moziba barátnőkkel vagy kávézni, ebédelni. Masszázsra. Ilyesmik jutnak eszembe.
2013. jún. 11. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
73%
Együtt érzek veled 22-es! Nálunk is ez van!
2013. jún. 11. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
72%

Én pont ma kaptam a férjemtől 20 ezer ft-ot,hogy költsem magamra,vegyek olyat ami boldoggá tesz.

Van egy 5 hós lányunk,így nem nagyon jut időm magamra,vásárolgatni stb.

Pedig van pénzem,kapom a GYED-et,ami 115 ezer ft.

De kedves tőle,hogy gondol rám. :)

Ugyhogy holnap elmegyek a bevásárlóközpontba és veszek pár szép,csinos ruhát,meg valami szexi fehérneműt.

Tedd te is ezt! :D

2013. jún. 11. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
100%
Csinos ruha, szép fehérnemű, sminkcucc, kozmetikus, vagy csinálj valami jó programot esetleg a csajokkal, amit máskor nem tennél "mert drága" pl bowling.
2013. jún. 11. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
75%
Iratkozz be egy nyelvtanfolyamra, ha megoldható.
2013. jún. 11. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
100%
Egy különleges parfüm. Nem kell drága, csak különleges legyen az illata, amit imádsz szaglászni. Egy belépőjegy valami feltöltő központra, masszázzsal, ilyesmivel.
2013. jún. 11. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 A kérdező kommentje:
:) Húú...tényleg jókat írtatok. Aki meg lepontozza a másikat, mert eltérő a véleménye, azt meg nem értem...Nekem minden válasz hasznos volt. Sokat gondolkodtam. Tegnap csináltam fini vacsit, holnap meg veszek pár dolgot,a szexi fehérneműt is beleértve. :) Igen, én is örülök, hogy gondolt rám, mert tényleg költenék magamra, de nem merek, vagy nem akarok, mert inkább a gyerekre vagy a háztartásra költöm, és ez sajna meglátszik néha rajtam. Úgyhogy ma felteszek egy jó kis pakolást, aztán holnap kirúgok egy kicsit a hámból :) Köszi nektek lányok!
2013. jún. 12. 09:11
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!