Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mire költenéd a pénzt, amit a...

Mire költenéd a pénzt, amit a férjed neked ad?

Figyelt kérdés
Kaptam a férjemtől pénzt, hogy költsem el magamra. Amióta a kislányunk megvan, lassan 3éve nem nagyon költöttem magamra. Max fodrász, néha kozmetikus, ruhát csak akkor kértem, amikor ünnep volt és akkor ajándékba. Nincs ötletem, hogy mit kívánhatnék. Ruhát, ékszert nem vennék, mert úgy érzem van és most úgysem vidítana fel egy nyári ruha... Már azon gondolkozom, hogy a lányunkra költenék, vagy a férjemnek vennék valamit, de akkor szerintem kitérne a hitéből, hogy miért nem magamra költöm. Nálatok van ilyen? Mire költitek?
2013. jún. 11. 13:47
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
80%
menj el maszíroztatni,tuti megéri,jót is tenne hidd el.
2013. jún. 11. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
66%

Attól is függ, hogy mennyi az a pénz,amit kaptál a férjedtõl.

A lakásban sincs olyan dolog,amire vágysz és meg akarod venni?

En biztosan ilyesmire költeném, ha amugy meg van mindened.

2013. jún. 11. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 A kérdező kommentje:
Hát lehet, hogy utalás volt. Mondjuk mindennap tornázok itthon, úgyhogy az alakommal szerintem nincs baj. A hajamat én melírozom, a barátnőm vágja. Szóval ez oké. Ruhát nem tudom mikor vettem magamnak utoljára. Tényleg...ez igaz. Mivel itthon dolgozok, így sosem figyeltem erre. Ha elmentünk valahova, akkor azért felöltöztem csinosan, de azok is már 3-4 vagy több évesek. Szóval lehet hogy tényleg erre utalt, hogy vegyek valami csinit. Számítógépem van, de nem nagyon használom. A gyermeknek meg én sem tudom megállni, hogy ne vegyek valamit. Igen, a bor, vacsi jó ötlet. Így legalább megköszönöm, hogy figyelt rám. Én arra gondoltam, hogy esetleg elmennék heti 1szer szoliba, hogy ne legyek hullasápadt és a masszőr is jó ötlet. Az valóban rám férne. Köszi a tippeket! Tényleg elfelejtettem már milyen ez, 3éve csak gyerekezek.
2013. jún. 11. 14:05
 14/29 anonim ***** válasza:
59%

10-es vagyok

miért lettem nullára pontozva?

amúgy nekem is van fizetésem,olyan 30 ezerrel több,mint a férjemnek.ebből megyek fodrászhoz,kozmetikushoz meg megveszem,ami kell.de mivel új lakásra gyűjtünk,nem szórom a pénzt,így nem megyek masszázsra meg ilyesmire,meg nem veszek táblagépet sem,noha az az álmom

kezdem nagyon megutálni ezt az oldalt emiatt a sok h.ülye pics@ miatt,akik állandóan lepontozzák az embert

2013. jún. 11. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 A kérdező kommentje:
A lepontozást én sem értem...sajnos. Nekem minden válasz hasznos volt, rá is nyomtam a zöld kezekre.
2013. jún. 11. 14:14
 16/29 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk nincs ilyen, közös kasszán vagyunk, annyit költök magamra, amennyit jónak látok.

Ami persze nem sok, mert sokkal fontosabb kiadásaink vannak.


A helyedben valóban magamra költeném. Pl. beülhetnél egy barátnőddel valahová beszélgetni, elmehetnél egy masszázsra, stb.

Esetleg vehetnél valami szexi fehérneműt vagy hálóinget, így magadra is költötted, meg ő is kap meglepetést.

Közös színházi est is szerintem még belefér az elképzelésbe.

2013. jún. 11. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
100%
Hmm, az biztos, hogy a legnagyobb szükségem nekem is ruhákra lenne, de én tuti hogy inkább parfümöt vennék, meg néhány szuper kencét a The Body Shopban. Vagy esetleg egy jó futócipőt... :)
2013. jún. 11. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 A kérdező kommentje:

A színház is jó ötlet, meg most eszembe jutott, hogy elmehetnénk moziba is. :) Tornázni itthon, jártam futni, de most ilyen rossz időben nincs kedvem :(

Szexi fehérnemű is jó ötlet, annak biztos örülne. :)

2013. jún. 11. 14:23
 19/29 anonim ***** válasza:
100%
Vennék valami csinos de kényelmes ruhát, hogy otthon is tetsszek a páromnak, elmennék egy masszázsra, fodrászhoz, kozmetikushoz, és vennék kettejüknek ajándékot. Jöhet a lepontozás :)
2013. jún. 11. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
100%

Bár már biztos eldöntötted, annyi jó tippet kaptál.

De ha még mindig maradt egy kis elkölteni való, pl egy magazin-előfizetés, vagy egy jó könyv, amire úgy egyébként esetleg sajnálsz költeni, de ez jó alkalom.

Bár nem vagyunk egyformák, én nagyon szeretek olvasni, persze nem biztos, hogy Te is.

2013. jún. 11. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!