Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elhagynád a párod ha nem...

Elhagynád a párod ha nem akarna babát?

Figyelt kérdés
Több év után derült ki,hogy ő nem akar de nem tudom elhagyni ez miatt mert szeretem de közben meg nagyon szeretnék babát
2013. jún. 1. 22:40
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
Az én pasim sem akart 7 évig, majd egyik nap hazajött és azt mondta, nem bánná ha lenne gyereke.
2013. jún. 2. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
én nagyon öszintén megmondom....igen elhagynám,föleg úgy hogy eleinte hiteget aztán mégsem akar....majd talál olyat aki szintén nem akar és él boldogan gyermek nélkül...én pedig megélném a legnagyobb álmomat....nincs mit tenni mással
2013. jún. 2. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 A kérdező kommentje:

Igen igaz ,hogy ha lelépnék azt mondanám miért nem hamarabb tettem meg:((

Olyan nehéz:((Az biztos,hogy ha a következő pasi nem akar nem vagy furán viselkedik ebben az ügyben nem leszek vele.

Párom azt mondja mindig nem fog egy pasi sem annak örülni,hogy baba témával kezdem el fog menekülni.Szerintem csak azért mondja,hogy ne hagyjam el.

2013. jún. 2. 08:49
 24/27 anonim ***** válasza:
Szemétség volt tőle, hogy ezt nem az elején mondta meg. Nehéz döntés, de ha minden vágyad egy gyerek, akkor ne maradj vele
2013. jún. 2. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
41%

Lehet, hogy csak én vagyok így, de én úgy látom, hogy a mai világba sajnos nem érdemes szülni.

Az erőforrások csökkennek, az élelmiszer árak magasak,ki tudja, hogy mikor jön egy következő gazdasági válság, valamint a víz mennyiség is csökken.

Az igazat megvallva ezeket tekintve én sem szeretnék babát, nem tudnám a gyerekemnek garantálni a boldog gyerekéveket, hiszen ki tudja, hogy tőlünk függetlenül mik lesznek a jovőben.

Viszont a másik felem szeretne gyereket. A gyerek egy kapcsolat csúcspontja, amibe kiteljesedik az egész szerelem. Jó végig nézni a fejlődését, a mosolyába gyönyörködni.

Ha a párod nem akar gyereket, kérdezd meg, hogy miért nem, mióta gondolja így. Lehet, hogy csak most nem akar gyereket, később még meggondolhatja magát.:)

2013. jún. 2. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 A kérdező kommentje:
Sajnos nem fogja ezt is meg is mondta.Akárhányszor erről beszélek vele ideges lesz ingerült azt mondja már megint ez a téma?Már nem beszélek erről vele
2013. jún. 2. 10:37
 27/27 anonim ***** válasza:
Kérdező, ne higgy neki. Nálunk gyakorlatilag az első beszélgetések között (!) felmerült az, hogy igen, mindketten akarunk gyereket. Nem úgy, hogy most azonnal, de rögtön, hanem hogy a jövőben, lehetőleg 30 éves korunk előtt. Egy normális, érett férfi nem fog elmenekülni a kérdéstől, hanem válaszol, hogy igen, a jövőben szeretne, vagy nem, egyáltalán nem vágyik rá. Aki ettől a kérdéstől menekül, az meg is érdemli... Szóval nyugi, ez nehogy visszatartson!
2013. jún. 2. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!