Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elhagynád a párod ha nem...

Elhagynád a párod ha nem akarna babát?

Figyelt kérdés
Több év után derült ki,hogy ő nem akar de nem tudom elhagyni ez miatt mert szeretem de közben meg nagyon szeretnék babát
2013. jún. 1. 22:40
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
58%

Ha nem akarna gyereket, nem lenne a férjem. Ez nem egy olyan dolog, amiben lehet kompromisszumot kötni, így mindkettőnknek jobb, ha nem vagyunk együtt. Szerencsére ő is nagyon családcentrikus, nagyon szeretnénk már gyereket. Nekünk az első beszélgetéseinknél előjött, hogy igen, mindketten szeretnénk majd, különben össze sem jöttünk volna. Fura, hogy nálatok ez ilyen későn derült ki....


Sajnálom, ilyenkor csak a szakítás a megoldás, mert az életcéljaitok nem egyeznek...

2013. jún. 1. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
Elején azt mondta persze akar...aztán azt mondta ő nem mondott ilyen nem akar menjek el ha ezt akarom
2013. jún. 1. 22:47
 3/27 anonim ***** válasza:
67%

Kedves #1

Nem tudtál volna úgy választ adni, hogy csak a Kérdező kérdére válaszolsz? Muszáj volt az orra alá dörgölni, hogy bezzeg a te párod akar gyereket? Egyrészt ez nem volt kérdés, másrészt felesleges belerúgni egy olyanba, aki egyébként is szenved.

2013. jún. 1. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
51%

Természetesen, mivel szeretnék családot.

Szerencsére a valóságban nem kell ilyenen gondolkodni, mert a Páromnak is minden vágya egy gyermek. Nem irigyellek, de céltudatosan kell menni előre!


24N

2013. jún. 1. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
45%

Na a #4 sem bírta ki dicsekvés nélkül.

Csodálom, hogy a nők lettek kiválasztva az anyaságra, mivel ők sokkal gonoszabbak, mint a férfiak.

2013. jún. 1. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:
Nyilván ha tudom így gondolkozik nem leszek vele de úgy érzem becsapott és csak hitegetett:(Közben megszerettem.És most nekem kell dönteni:((
2013. jún. 1. 22:55
 7/27 anonim ***** válasza:
86%
Amikor felhozom a párom előtt a babatémát, mindig megretten és úgy reagál, mintha azt mondanám neki, hogy az éjjel, amíg alszik, ki fogom operálni az agyát. Állítása szerint szeretne babát, csak nem most. Sok sok év múlva. Most ott tartunk, hogy már fel sem hozom a témát. Soha. Nem érdemes így együtt maradni szerintem, hiszen nem ugyanarra vágytok.
2013. jún. 1. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:
utolsó és ha a párod továbbra sem döntene mit tennél?
2013. jún. 1. 22:57
 9/27 anonim ***** válasza:
97%

Kedves 3. és 5., te mégis melyik sor mögött rejtetted el a kérdésre a válaszod, mert nem találom sehol! Azért írtál ide, hogy másokat osszál?

Kérdésre: nehéz erre válaszolni, ha az ember nincs ugyanabban a helyzetben. Nem hangzik túl kedvesen, hogy menjél el, ha ez így nem felel meg neked. Bocsi, de nem lehet, hogy alkalmat keres a férjed? Tényleg fura, hogy ilyet letagad az ember, és nem hajlandó megbeszélni, hogy mit is érez ezügyben. Így elhagynám...ha tudnám. :)

2013. jún. 1. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
76%

Előző páromtol anno megkérdeztem mi lenne ha terhes lennék

azt mondta mennék abortuszra no nekem ez be tette a kiskaput

szét is mentünk !

2013. jún. 1. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!