Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha a barátod/barátnőd nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a barátod/barátnőd nem akarna kielégíteni orálisan, elhagynád?

Figyelt kérdés
A nemeteket írjátok a válasz végére légyszi.
2010. márc. 1. 14:57
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
30%

jah


15/f

2010. márc. 1. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
25%

igen és volt rá példa h ezért hagytam ott csajt

20 F

2010. márc. 1. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
37%
igen
2010. márc. 1. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:

Erre nehéz válaszolni. Most sok év után semmiképp :)

Ha lenne egy friss kapcsolatom, és abban történne ez, önmagában ezért akkor se hagynám el, max "rátenne még egy lapáttal"

2010. márc. 1. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
15%
az utolsó hülye
2010. márc. 1. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
50%
Ja, F voltam
2010. márc. 1. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:

én is nagyon hianyolom. Es azert nem elegitem ki en sem, mert ö sem engem. De nem hagynam el, inkabb ravezetnem, vagy megbeszelném

24L

2010. márc. 1. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
90%

Az utolsó(13:02-es) lánnyal értek egyet. Szerintem rávezetni jobb dolog, mintha ott hagyod. Nekem is volt olyan barátnőm, aki nem szerette, ehhez képes mégis elég sokszor megtette, csak eléggé be kellett indítani hozzá :)

Ha pedig az ember szereti a párját, akkor ökörség emiatt otthagyni.

Aki pedig lehülyézte azt, aki szerint nem ez a legfontosabb, az nem szeretett még eddig senkit.


Sh.

2010. márc. 1. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
37%
Igen. Németek. (de miért kell ezt a végére írni????) :S (F)
2010. márc. 1. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:
Ez olyan furcsa a mai világban. Azért hagytam el a volt barátnőmet, 3 hónap után, mert nem volt hajlandó rá. Sőt, üvöltözésbe kezdett ha szóba hoztam, azt sem engedte hogy én csináljam neki, mert milyen undorító már. Holott alap nálam, hogy szex előtt alapos mosakodás. Ő is tiszta volt. És még mielőtt leszólnátok, nem vagyok tini, és ő sem volt az.
2010. márc. 1. 15:06
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!