Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha a barátod/barátnőd nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a barátod/barátnőd nem akarna kielégíteni orálisan, elhagynád?

Figyelt kérdés
A nemeteket írjátok a válasz végére légyszi.
2010. márc. 1. 14:57
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
49%
Fontos dolog a szex, az igaz, de azért ne csak arra épüljön már! Emiatt elhagyni valakit??? Lehet nem volt elég a csajnak a 3 hónap. Mert fiatalabb korban ehhez azért bizalom is kell. Nem szerelm az olyan, ami ennyin múlik. Főleg ha ilyen kommenteket olvasok, hogy "szeretem szopatni". Mekkora bunkó hozzászólás... Meg sztem neveltetés kérdése is. Nálunk működik minden szex terén, de már idősebbek vagyunk, nyíltan beszélünk a vágyainkról...
2010. márc. 1. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 A kérdező kommentje:
Azt ne mondd hogy egy 23 éves lánynál aki már tapasztalt, ez normális hozzáállás... mert nem az. És ki mondta hogy csak arra épül? én azt mondtam hogy nagyon fontos! És lehet válóok, ha az egyik félnek nem megfelelő a szex a párkapcsolatban.
2010. márc. 1. 19:47
 23/26 anonim ***** válasza:
79%

Kedves kérdező: nincs "normális" hozzáállás van. Csak hozzáállás van. Van az én nézőpontom, és van a te nézőpontod. Miért kellene mindenben egyet értenünk? Miért kellene mindenben úgy gondolkodnom, mint neked? Akkor lehetnénk mi ketten egy pár. Egy jó unalmas pár.

Én másképp vélekedek erről, és azt hiszem, ehhez jogom van. Te a véleményemet kérdezted: elhagynám -e az orális szex hiánya miatt a párom. Én pedig kifejtettem a véleményemet: nem hagynám el amiatt. Ha elhagynám is, biztos, több dolog játszana közre, lehet, hogy az orális szex is, de nem az lenne a fő ok.

Mi szeretjük egymást a párommal, és úgy érzem, kielégítő a szexuális életünk. Nekem amúgy sincs akkora igényem rá, mint másoknak. És mint említettem: vannak ennél fontosabb dolgok is. És nem csak az ágyban.

Üdv, a 23 éves lány.

2010. márc. 1. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
-van az első mondatból. (egy "van"-nal többet írtam véletlen)
2010. márc. 1. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
73%

Nos, szerintem ez is, mint minden: nézőpont kérdése. Lehet, hogy néhány azt fogják gondolni/mondani, hogy maradi vagyok, de én ezt a következőképpen gondolom: igen, az orális szex is az egészséges szexuális élet része (nekem legalábbis), de számomra ez olyasfajta intimitás, amit nem osztok meg akárkivel, az biztos legalábbis, hogy nem azzal kezdek egy kapcsolatot, hogy leszopom a másikat, már elnézést. Függ ez attól is, hogy szexuálisan mennyire tapasztalt a másik fél, nem biztos, hogy egy tapasztalatlanabb félnél nyerő húzás ráerőltetni valamit, amit ő még nem akar megtenni. Nekem pl. semmi nem visszataszítóbb,mintha olyasmire akarnak folyton rávenni, amit nem akarok megtenni, és tapasztalatom szerint egy jól működő, hosszútávú (értsd évekig és nem hónapokig tartó) kapcsolatot is tönkretehet, ha állandóan ez a téma. A kérdés az, hogy szereted-e a másikat, vagy csak a szexuális vágyaidat akarod vele kiélni? Mert ha szereted, tudsz várni, illetőleg finoman rávezetni. Szerintem a szex akkor a legjobb, ha mindkét fél önként akar ilyen vagy olyan módon örömet szerezni, nem azért, mert a másik fél elvárja.


L

2010. márc. 1. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:

Nem hagynám el. 38/N

És nem is hagytam el

2013. ápr. 23. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!