Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha a barátod/barátnőd nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a barátod/barátnőd nem akarna kielégíteni orálisan, elhagynád?

Figyelt kérdés
A nemeteket írjátok a válasz végére légyszi.
2010. márc. 1. 14:57
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
100%

nem.

F

2010. márc. 1. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 A kérdező kommentje:
Nem tehetek róla, hogy nem tudsz magyarul, és nem tudod mi az az ékezet.
2010. márc. 1. 15:06
 13/26 anonim ***** válasza:
95%

Nem hagynám el, szerintem ez nem elég ok egy szakításhoz. Lehet, hogy ez is közre játszana a döntésben, de csak ezért biztos, hogy nem lenne vége. Szerintem ez nem lehet elvárás, nem is lehet rákényszeríteni senkire. Ha megkapod, örülhetsz neki és megköszönheted. De erőltetni nem lehet.

Egyébként is azt gondolom, hogy túl nagy feneket kerítenek neki, és igazából nem akkora a súlya, mint "látszik". Vannak az orális szexnél fontosabb dolgok is. Igen, még szexualitás terén is. 23L

2010. márc. 1. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
18%
az előttem levő is hülye!
2010. márc. 1. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező, szerinted hány kapcsolat alapszik az orális szexen? (válasz: nem / ffi)

Bár az igaz, hogy sok ember jobban tenné, ha nem értelmetlen szavak tömegét szabadítaná a világra orálisan, hanem valaki másra némi gyönyört...

2010. márc. 1. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 A kérdező kommentje:
Nem azon alapszik, de hozzá tartozik a szexuális élethez, és ha a szexuális élet nem tökéletes, az elég szerintem a különváláshoz.
2010. márc. 1. 15:20
 17/26 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem jól tetted, hogy otthagytad, de nem az orális szex miatt. Abból, amit mondtál, én azt szűrtem le, hogy abszolút nem rendelkezett semmi toleranciával az irányodba, márpedig egy egyoldalú kapcsolat egyáltalán nem egészséges.


Sh.

2010. márc. 1. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
73%

Hát, én nem tudom... lehet, hogy én vagyok nagyon hülye, de én biztos nem hagynám el. Sőt, én nem szoktam a párommal orálisan lenni. És majd jöhetnek itt a beszólások, de úgy érzem mindkettőnknek jó a másikkal. Lehet, hogy a későbbiekben változni fog az orálissal kapcsolatban a véleményem, de mot ez van.

18l

2010. márc. 1. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
45%

Pontosan, én a kérdező mellett állok. Ez hozzátartozik a szexuális élethez, és ha az nem működik, akkor nekem ne mondja senki hogy egy kapcsolat nem megy tönkre... Én ha összejönnék valakivel és kiderülne róla, hogy nem szereti csinálni, rávezetném, beszélnék vele erről, ha nem akarná, heló lenne, mert ezt hosszabb távon nem lehetne elviselni, max ha megcsalnám, az meg gerinctelenség lenne. Még az elején az egyik válaszoló azt írta, hogy így több idő után már nem mert már eléggé megszeretted ahhoz. De mi az hogy több idő után, ha én már az elején hiányolom ezt a dolgot, akkor nem maradok vele sokáig, hacsak meg nem oldható a dolog, egyértelmű, hogy nem a mostani partneredre gondolt, akitől mindent megkapsz, hogy ha most ilyen lenne akkor mit tennél. Na mindegy, ez már csak mellékes. A válaszom tehát, IGEN !!!

20/N

2010. márc. 1. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
63%
én elhagynám a barátomat, ha nem elégitene ki orálisan, miután nekem hüvelyi úton nem megy a dolog, és a szex fontos dolog egy kapcsolatban. a mostani barátom imádja csinálni, és remélem még sokáig ő lesz és nem kell ilyenen gondolkoznom.:)
2010. márc. 1. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!