Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elhagynád a párod ha nem...

Elhagynád a párod ha nem akarna babát?

Figyelt kérdés
Több év után derült ki,hogy ő nem akar de nem tudom elhagyni ez miatt mert szeretem de közben meg nagyon szeretnék babát
2013. jún. 1. 22:40
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
89%
Sajnos szerintem is szakítani kellene. Hacsak nem akkora nagy a szerelem, hogy le tudd gyűrni ezt a vágyadat. Bár akkor is, lehet, később megbánnád. Szerintem keress egy olyan embert aki szeretne tőled egy kisbabát! Ja, és megy egy privi.
2013. jún. 1. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, mennyi idősek vagytok, és mekkora a szerelem. Egy 25 éves fiú még mond ilyeneket, aztán 5 év múlva már máshogy gondolja. Ha idősebbek (harmincasok) vagytok, és kész lennél a kapcsolatotokat beáldozni, akkor inkább menj, mert vagy nem akar tényleg gyereket, vagy akar, de nem tőled. :( Akármennyire fáj, de ez a lehetőség is fennáll, számolnod kell vele. Valószínűleg nem véletlenül mond ilyeneket.
2013. jún. 1. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
83%
Hetes vagyok. Nos, én nem tudnám elképzelni az életemet gyerek nélkül, szóval elhagynám... Még fiatalok vagyunk, de egy bizonyos életkor után már mindenképpen babáznék, és ha ő nem akarna, nem maradnék vele. Ha maradnék és arra várnék, hogy meggondolja magát, csak telne az idő, mert ismerem annyira, hogy tudjam, mennyire hajlandó meggondolni magát. Ha a párod hajlamos a pálfordulásokra, akkor talán még nincs minden veszve.
2013. jún. 1. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 A kérdező kommentje:

30 vagyok sajnos nem gondolja meg magát tudom és ezt többször is hangoztatta:(

Félek megbánom ha elhagyom félek megbánom ha nem hagyom el:(((

2013. jún. 1. 23:15
 15/27 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet, hogy téged nem akar már, és csak egyszerűen nem mer szakítani? Lehet, hogy csak kreált egy okot ezzel, hogy elhagyd...
2013. jún. 1. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
66%
Igen. Én is jártam így (nem egyszer), hogy egyszercsak rájöttek a férfiak, hogy "én komolyan gondolom". Nem vagyok babamániás, elsősorban keresem Őt, akit mindenestül szerethetek, és Ő is engem, de azt nem tudom elképzelni, hogy aki igazán akarja/szereti a másikat, ne akarjon gyereket tőle.
2013. jún. 1. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:

utolsó mond valamit...

ha gyereket szeretnél, akkor nem ő a megfelelő partner ebben. 30 évesen még nem olyan késő, ismerek nőket, akik 30 után találták meg a párjukat, akivel utána gyermeket vállaltak.

ha a helyedben lennék, akkor az motoszkálna a fejemben, hogy eldobtam a vágyaimat egy pasiért, akivel még arra sincs garancia, h együtt maradunk végleg. szóval 2 dolgot is elveszíthetsz idővel: egyet, ami még sem volt, és a másikat, ami csak egy ideig lehetett a tiéd.

2013. jún. 1. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 A kérdező kommentje:

Igen igazatok van.

És ha mégsem tudok nélküle élni?Nincs visszaút.(((

2013. jún. 1. 23:37
 19/27 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

Kérdező, igenis van visszaút! Az exem is ilyen volt, nem illettek össze az elképzeléseink, de borzasztóan szerelmes voltam belé, azt hittem, nem tudok nélküle élni. Majd jó párévnyi szenvedés után én vetettem véget a kapcsolatnak (persze akkor már ígért volna fűt fát), azt hittem belehalok... De mégis túléltem, megtaláltam életem párját, és most gyermeket tervezünk. Ebben a kapcsolatban sosem leszel boldog, merj lépni! Utólag már verem a fejem a falba, miért vártam eddig...

2013. jún. 1. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
Bocsánat, szóval azt akartam írni, hogy nem is kell visszaút! Rossz kapcsolatban lenni mindig szenvedés, annál minden változás jobb!
2013. jún. 1. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!