Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Elhagytam a...

Mit tegyek? Elhagytam a családomat!

Figyelt kérdés
Azt hittem, hogy jobb lesz a családom nélkül ezért azt hazudtam, hogy munka miatt 2 hétig távol leszek de óriásit tévedtem. A 2 hét letelt már. Az előbb néztem a telefonomat és 34 nem fogadott hívás csak a feleségemtől, a többi a szüleimtől, barátaimtól. Rájöttem, hogy mekkora hibát követtem el de nem tudom hogyan menjek haza ezek után vagy mit mondjak. 2 kicsi gyerekem van akiknek apa kell, ott van a feleségem is akinek segítség kell. Végre észhez tértem és hiányoznak. Nem akarok hazudni hanem új életet akarok kezdeni csak félek a következményektől, biztos hogy felhívta a főnökömet is vagy fordítva mert nem mentem dolgozni se. 6 órányira vagyok a családomtól. Haza akarok menni mert nagyon hiányoznak már. Mire számítsak? Kérlek segítsetek.
2013. máj. 30. 13:39
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
Sejtettem, hogy nem lesz semmi es jol tetted, hogy hazamentel.
2013. jún. 13. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim válasza:
Bár már jó régi kérdés, de nem tudok szó nélkül elmenni mellette. Szánomra hihetetlen hogy kb. semmi következmény nélkül megúsztad. Nagyon kedves feleséged lehet. Kíváncsi vagyok hogy fordított esetben vajon te ilyen könnyen visszafogadtad-e. Csak ámulok hogy egyes emberek miket meg nem engedhetnek maguknak...
2019. dec. 22. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
A felesége nem kedves, hanem egy balfék.
2019. dec. 22. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!