Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Elhagytam a...

Mit tegyek? Elhagytam a családomat!

Figyelt kérdés
Azt hittem, hogy jobb lesz a családom nélkül ezért azt hazudtam, hogy munka miatt 2 hétig távol leszek de óriásit tévedtem. A 2 hét letelt már. Az előbb néztem a telefonomat és 34 nem fogadott hívás csak a feleségemtől, a többi a szüleimtől, barátaimtól. Rájöttem, hogy mekkora hibát követtem el de nem tudom hogyan menjek haza ezek után vagy mit mondjak. 2 kicsi gyerekem van akiknek apa kell, ott van a feleségem is akinek segítség kell. Végre észhez tértem és hiányoznak. Nem akarok hazudni hanem új életet akarok kezdeni csak félek a következményektől, biztos hogy felhívta a főnökömet is vagy fordítva mert nem mentem dolgozni se. 6 órányira vagyok a családomtól. Haza akarok menni mert nagyon hiányoznak már. Mire számítsak? Kérlek segítsetek.
2013. máj. 30. 13:39
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
De hol voltál 2 hétig?? Mit csináltál?
2013. máj. 30. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
Akkor menj haza.
2013. máj. 30. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
81%
Menj haza. Dühösek lesznek rád, nyilván, de megbékélnek majd, ne félj.
2013. máj. 30. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
85%
Mondd el nekik az igazat. Vagy megbocsátanak vagy nem.
2013. máj. 30. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
85%

erről mesélhetnél többet is


nehezen tudod majd megmagyarázni a feleségednek (főleg azt, hogy nem nővel voltál), de ha sikerül akkor jót tett nektek a dolog, én úgy gondolom

2013. máj. 30. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
84%
3-as. Én nem hiszem, hogy megbékélnék vele. Ha párom lelépne 2 hétre úgy, hogy hazudik, hová ment, és kikapcsolja a telefonját, miközben van 2 pici gyerekünk! Inkább nélküle élnék tovább. És mi lett volna, ha a gyerekekkel időközben baj történik? Vagy velem? Ki vigyázott volna addig a gyerekekre?
2013. máj. 30. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
nem lehetsz ennyire felelőtlen és önző! Aggódnak érted banyek. Annyi sz*rt hall az ember nap, mint nap, tuti majd belehalnak az aggodalomba! Mindenkinek vannak rossz pillanatai, menj haza, mondd el a feleségednek hogy új életet akarsz kezdeni! Ha megérti és kiáll melletted akkor vele, ha nem, akkor nélküle. Ne tedd ezt velük!
2013. máj. 30. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
84%

Heló

Én jártam a feleséged cipőjében. Ezt (illetve sokkal durvább eset) megcsinálta velem is a "kedves párom". Annyit tudok mondani,h 2 év után kezdtem el megbocsájtani.

Pokol lett az életünkből.

2013. máj. 30. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:

Egy régi ismerősömnél akinél tuti nem keresnének mert nem ismerik. Nem csináltam semmit. Nem baj ha kiabálni vagy veszekedni fog (jót is tenne vele, utálom az olyanokat amilyen én is lettem) csak egyre kérem, hogy ne váljon el.

6-os teljesen igazad van, akkor nem is gondoltam ilyenre.

2013. máj. 30. 13:48
 10/23 anonim ***** válasza:
84%

Én eléggé kilennék.... Ha jól értem, nem is dolgoztál, tehát kivettél 2 hét szabadságot. Azért ez két gyerek mellett elég nagy luxus.

Hazudtál, nem vetted fel a telefont - sok jóra ne számíts.

Még ha arról meg is tudod győzni, hogy nem csaltad meg, akkor sem lesz neki könnyű újra megbíznia benned.

2013. máj. 30. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!