Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Gyűlölöm a családomat egyszerű...

Gyűlölöm a családomat egyszerűen nem bírom mit tegyek? 16F

Figyelt kérdés
Egész életemben eminens kis jó tanuló voltam mindet megtettem amit anyám vagy apám kért. Sajnos ők úgy neveltek hogy soha semmit ne lehessen barátok ilyesmi soha nem jöhetett át én se mehettem el. Szóval így igazából barátaim se lettek mindenhol csúfoltak és még itthon is szarul érem magam. Most 16 évesen először tudtam magamnak barátnőt szerezni és végre azt gondoltam hogy boldog lehetek de nem. Anyámék ebbe is beleszólnak szerintük nem jó nekem ez a lány lehúz (azért mert bulizni jár és vannak barátai). És én ezt már nem bírom szar nézni hogy másnak mit lehet nekem meg semmit és hiányzik valami. Komolyan a napom fénypontja amikor lefekszem aludni és ez nagyon gyászos. A barátnőm kitart mellettem de ezt ő se fogja sokáig bírni.

2013. márc. 10. 14:41
 1/1 anonim válasza:
89%
A barátnőd, ha valóban kitart melletted, akkor üljön le a szüleiddel beszélni és simítsátok el együtt, közösen ezeket a konfliktusokat.
2013. márc. 10. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!