Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Rohadtul utálom a családomat...

Rohadtul utálom a családomat mit tegyek?

Figyelt kérdés

Anyám lehangol mindenkit és utálom már meg mindig beleszól az iskolai életembe meg mindenbe oszt köze sincs hozzá. Ma is nekem állt hogy kíváncsi hogy év végén hányból fogok bukni meg jobb ha nézünk egy másik iskolát nekem.Nem tehetek róla hogy hülye vagyok felfogni egyes dolgokat de csak az a válasz hogy igy jártam vagy az én bajom. Apám is kezdi a hülyeségét más dolgokkal a tesóm meg melléjük áll. Nem normálisak ezek. Utálom már őket mert midig csak a hibáimról tudnak beszélni. Amikor meg mondok valamit szájba vágnak. Lelépnék legszivesebben de úgy is megtalál valaki.

F/17


2013. márc. 8. 19:19
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
24%

...oszt köze sincs hozzá....már miért ne lenne???

Sajnos nincs olyan szerencséjük, hogy lelépj ...

2013. márc. 8. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Mégis mi köze lenne hozzá? Az én életemmel azt csinálok amit akarok. Inkább a sajátjával foglalkozott volna hogy ne legyen ilyen elcseszett
2013. márc. 8. 19:25
 3/23 anonim ***** válasza:
Lépj le és tartsd el magad. Ilyen egyszerű !
2013. márc. 8. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
47%
A tiéd még elcseszettebb lesz...és szerintem gyengére sikerült az a szájba vágás!!!
2013. márc. 8. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
Az én bajom lesz.
2013. márc. 8. 19:35
 6/23 A kérdező kommentje:
De valaki normális választ is tus adni?
2013. márc. 8. 19:36
 7/23 anonim ***** válasza:

El kellene gondolkodnod, hogy miért ilyen a családoddal a viszonyod.

Tanulsz rendesen ? Valóban bukásra állsz ? Mik azok a jó tulajdonságaid, amiket a családon belül nem becsülnek meg ? Miben áll melléjük a tesód ?


Nehéz véleményt mondani, ha kevés az információ.

2013. márc. 8. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:

Új suliba járok szeptember óta és nem indítottam valami jól. Túl őszinte vagyok és nagy a szám ezért kaptam egy osztályfőnökit utána meg igazgatóit mert lehülyéztem a tanárt és így rossz hírem van tanáriban. 4-ből buktam félévkor pesig tanultam tényleg még anyámnak is felmondtam de nem engedtek át. A másikból azt mondta az a nyomorult hogy megvan a kettes közbe meg nem is. A harmadikra nem kaptam lehetőséget javítani a negyediket meg nem tagadom hogy hülye vagyok matekból.

A tesóm mindenben ellenem van. Ha anyám azt mondaná hogy dögöljek meg akkor a tesóm is.

2013. márc. 8. 19:50
 9/23 anonim ***** válasza:
100%

Őszintén sajnállak, mert így nehéz lehet változni, bizonyítani.


Nem túl szerencsés, hogy nagy a szád. Számolj el tízig, mielőtt véleményt mondasz, talán addigra lehiggadsz.


Nem biztos, hogy rosszabb lenne Neked egy másik iskolában, mert itt már bekategorizáltak és szinte lehetetlen lesz kitörnöd az előítéletekből. Ha valóban változni és bizonyítani akarsz, Neked is többet kell tenned érte.

Higgadj le egy kicsit és tanulj többet.

2013. márc. 8. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%

Az iskolai életedbe igenis van beleszólásuk: kiskorú vagy, felelősséggel tartoznak érted.


Egy évet bírj még ki, 18 évesen leléphetsz otthonról, és boldogulhatsz a saját magad módján. DE! Ha elfogadsz egy történetet, akkor elmesélem Neked. :)


Mikor általános iskolás voltam, volt egy fiú osztálytársam, ő volt az osztály bohóca. Mindenből 2-es volt, sokszor állt bukásra, de tett rá magasról, szerintem soha nem is akart jobban tanulni. Most 29 éves vagyok, pár éve futottam vele össze az utcán. Panaszkodott az életéről, mert bár volt egy jó okj-s szakmája, nem igazán tudott vele előbbre jutni. Itthon nem fizetik meg, külföldre nem tud menni, mivel nem beszél vagy ért meg egy nyelvet sem, nincs is semmi alapja, hogy el tudja kezdeni munka mellett, hiszen az általános iskolában alig pár szót tanult meg. Azt mondta, nagyon buta volt, hogy nem élt a lehetőséggel, hogy tanuljon, mert sokkal könnyebb lenne az élete.


Ez most lehet, hogy számodra csak egy közhelyes hülyeség, amilyeneket anyukádtól szoktál hallani, de nekem nagyon furcsa tapasztalat volt az egykori laza srácot megtört felnőttként látni.

2013. márc. 8. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!