Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Rohadtul utálom a családomat...

Rohadtul utálom a családomat mit tegyek?

Figyelt kérdés

Anyám lehangol mindenkit és utálom már meg mindig beleszól az iskolai életembe meg mindenbe oszt köze sincs hozzá. Ma is nekem állt hogy kíváncsi hogy év végén hányból fogok bukni meg jobb ha nézünk egy másik iskolát nekem.Nem tehetek róla hogy hülye vagyok felfogni egyes dolgokat de csak az a válasz hogy igy jártam vagy az én bajom. Apám is kezdi a hülyeségét más dolgokkal a tesóm meg melléjük áll. Nem normálisak ezek. Utálom már őket mert midig csak a hibáimról tudnak beszélni. Amikor meg mondok valamit szájba vágnak. Lelépnék legszivesebben de úgy is megtalál valaki.

F/17


2013. márc. 8. 19:19
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

Am minap egy kávézóban a mellettem lévő asztalnál beszélgetett két külföldi üzeletember, egy mondatot nagyon elcsíptem mikor mondták:

"Hungarian is angry people"

Sztem ezen érdemes lehet elgondolkozniuk azoknak, akik a fentebb idézett hangvételben szerettek volna "segíteni"

2013. márc. 9. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim válasza:
DEHOGYIS NINCS KÖZE HOZZÁ!!!! A szüleid és el kell őket fogadnod amilyenek!! Még ha főbe idegesítenek akkor is!!
2013. márc. 15. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

Tulajdonképpen milyen iskolába jársz? Mit szeretnél csinálni felnőttként? Milyen életet akarsz?


Ha ez az iskola segít ebben téged, akkor próbáld menteni a menthetőt, ellenkező esetben keress egy olyan sulit, ami ad valamilyen szakmát.

Nem szégyen az ha nincs meg az érettségid, de van egy szakmád, amit szeretsz, és jó vagy benne.


Nem muszáj erőltetni ha szüleid hülyeséget akarnak önállóan is dönthetsz, de akkor tedd oda magad, abban a dologban.

A szüleid előbb-utóbb büszkék lesznek rád, ha valamiben tudsz érvényesülni, valamilyen munkahelyen.

2013. márc. 15. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!