Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Az gaz ha 21 eves letemre...

Tarak kérdése:

Az gaz ha 21 eves letemre KIMONDOTTAN NEM SZERETEM a csaladomat?

Figyelt kérdés

Csak a nagytestveremet. De legszivesebben soha nem lennek veluk, csak a barataimmal vagy magamban. Minel tobb idot probalok kevesebbet beszelni veluk, a telefonra mostanaban soha nem valaszolok.

Szerintem par ev mulva EGYATALAn nem fogom a kapcsolatot tartani veluk. Ez gaz?



2013. febr. 2. 19:12
 1/5 anonim ***** válasza:
37%
És neked milyen családod lesz? (remélem, hogy nem lesz!)
2013. febr. 2. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Annak akinek jó családja van annak gáz, azt fogja írni, hogy addig legyél velük amíg lehet, annak meg akire tojtak a szülei és csak azért szülték mert "kell " a gyerek azoknak nem lesz gáz mert hasonlóan élnek.

Nincs két egyforma történet.

2013. febr. 2. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Gáz bizony. De nem feltétlenül a te sarad, inkább azt jelzi, ahogyan veled bántak a szüleid és a testvéred. Nem csoda, ha nem vágysz haza.
2013. febr. 2. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ez attól függ milyen a családod. Ismerek olyan családot ahol nem csodálom hogy igy érez a gyerek(felnött).Nem is nevezném azt családnak.
2013. febr. 3. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én is hasonló vagyok. Ebédkor, mikor a szüleim kiülnek az étkezőbe, én vagy direkt később eszem vagy behozom inkább az ételt a szobámba, csak ne kelljen őket hallgatom. Folyamatosan csak kritizálnak, kötekednek, egy jó szavuk sincs az emberhez, pedig más összetenné a két kezét, ha ilyen lánya lenne, mint én (ezt más is mondta nekem). Csak azt éreztetik, hogy egy nagy sz*r senki vagyok, erre a lehúzásra pedig nincs szükségem munka meg tanulás mellett.

Beszélni is csak akkor beszélek velük, ha nagyon muszáj. Ez van, én régebben próbáltam feléjük nyitni, kezdeményezni, de csak szétpletykálták a faluban a bizalmas dolgaimat, visszaéltek a bizalmammal, ellenem forgatták a saját szavaimat és kritizáltak, ahogy csak lehetett. Megértés, empátia pedig nulla volt mindig is a részükről, a húgom sem hiába lett drogfüggő, megvolt hozzá a "jó" családi háttere...

Úgyhogy megértelek. Vannak családok, akikkel nem érdemes foglalkozni, mert csak utálkoznak és lehúznak.

2013. febr. 3. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!