Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért érzem azt hogy nem...

Miért érzem azt hogy nem szeretem a családomat?

Figyelt kérdés

Van egy apám, anyám és egy 15 éves hugom.

Szüleim mindent megtettek hogy jó gyerekkorunk legyen,jár(t)unk állandóan tengerpartra, síelni, szórakozni, külföldre meg nagyon sok mindent csináltunk együtt mégsem érzem már hgy szeretem őket.

Tesómat amikor kisebb volt mindig ijesztgettem, megvertem,idegesítettem és utáltam. Vagy 3 éve tudunk egymással nagyjából beszélgetni meg ha valaki bántja akkor megvédem.

Anyám azt hiszi hogy még mindig kicsi vagyok,próbál megnevettetni olyanokkal amit kb 7 évesen tartottam viccesnek, néha próbál laza lenni, beszélgetni de nem megy.

Teljesen más. Az benne a jó hogy néha elmondhatok neki dolgokat.

Apámmal kuva jókat lehet bulizni de amugy őt se bírom már annyira mint régen. Régen jól kijöttünk most meg alig van valami.

Náluk van pár cuccom meg szoktam haza járni de amúgy a barátnőmmel lakom albérletbe vagy a házukba vagy haverjaimnál alszok.

Mi lehet az oka?

22/F



2013. jan. 12. 22:13
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
79%

Mivel ismeretlenül tettél fel kérdést, igen, valóban nem ismerünk, de a kérdésekre válaszolni szoktunk. Ha tetszik, ha nem. Ezen az oldalon ez a módi.

Szóval ha nem tetszenek a válaszok, ne tegyél fel itt kérdést.

2013. jan. 12. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
De az kezdte. Miért kell belém kötni?
2013. jan. 12. 22:34
 3/14 anonim ***** válasza:
78%
mert itt ezeknek ez a napi szórakozásuk.
2013. jan. 12. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
51%

Természetes, hogy eltávolodtál. Az lenne a beteges, ha anyád szoknyáján ülnél. A kérdés itt az, hogy alapból kevés érzelem van az életedbe, vagy a családodat unod még egy kicsit. (a tinikor nem mindenkinek ugyanakkor ér véget)


Megjegyzem, ha anyukád sokat beszél, én megértem hogy nem tudod nőként órákig hallgatni. Lehet hogy gyerekként nem alakítottak ki veled mély érzelmi kapcsolatot, hanem a nyaralásokkal próbáltak kompenzálni.

Van, akinek ennyi sem jut. Próbáld meg tudatosan szeretni őket, néha nehéz...

2013. jan. 12. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
91%

Hát hallod, szégyellhetnéd magad!

Kizárólag jó dolgokat mondtál a családodról, nagyon sokan örülnének, ha csak fele ilyen szerencséjük is lenne.

Szerintem te jó dolgodban már azt sem tudod, mit kezdjél magaddal!!!

2013. jan. 12. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit olyan életuntnak tűnsz, szerintem. Valószínűleg megkaptál mindent, nem kellett gürizzél semmiért, és ezt nem rosszindulatból mondom... Nem tudom vannak-e céljaid, biztos örülnének a szüleid is, ha kicsit felnöttesebben viselkednél, érdeklődnél felőlük, éreztetnéd velük, hogy foglalkozol velük, kicsit talán visszaadhatnál abból a sok gondoskodásból, amit adtak neked idáig. Hidd el, te is sokkal jobban éreznéd magad.
2013. jan. 12. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy jók de kevés olyan dolog van amiben egyetértünk vagy ami érdekel minket így nem is tudunk sokat beszélgetni. Néha elmondjuk hogy mivan de ezen kívül nem sok minden. Néha jobban szeretek másokat mint őket.
2013. jan. 12. 22:40
 8/14 anonim ***** válasza:
61%

Nem értem miért kell így letámadni a kérdezőt.

Simán normális, önállósodik és kész.


Csak rosszul fogalmaztad meg, szereted őket. A magad módján.

2013. jan. 12. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
62%
Igen,inkább örülnél hogy van családod.Link,magának való alak vagy,aki fél a kötelezettségtől.Semmi nem jó neked.A barátnőd helyében ilyen alak nem kéne,aki így viszonyul a családjához!
2013. jan. 12. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
73%
Na majd ha utca kölyke lettél volna szeretnéd őket..Túl jó életed volt,.Veled van baj,önző alak vagy aki magán kívül nem szeret senkit.
2013. jan. 13. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!