Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért érzem azt hogy nem...

Miért érzem azt hogy nem szeretem a családomat?

Figyelt kérdés

Van egy apám, anyám és egy 15 éves hugom.

Szüleim mindent megtettek hogy jó gyerekkorunk legyen,jár(t)unk állandóan tengerpartra, síelni, szórakozni, külföldre meg nagyon sok mindent csináltunk együtt mégsem érzem már hgy szeretem őket.

Tesómat amikor kisebb volt mindig ijesztgettem, megvertem,idegesítettem és utáltam. Vagy 3 éve tudunk egymással nagyjából beszélgetni meg ha valaki bántja akkor megvédem.

Anyám azt hiszi hogy még mindig kicsi vagyok,próbál megnevettetni olyanokkal amit kb 7 évesen tartottam viccesnek, néha próbál laza lenni, beszélgetni de nem megy.

Teljesen más. Az benne a jó hogy néha elmondhatok neki dolgokat.

Apámmal kuva jókat lehet bulizni de amugy őt se bírom már annyira mint régen. Régen jól kijöttünk most meg alig van valami.

Náluk van pár cuccom meg szoktam haza járni de amúgy a barátnőmmel lakom albérletbe vagy a házukba vagy haverjaimnál alszok.

Mi lehet az oka?

22/F



2013. jan. 12. 22:13
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
63%
De kis okosak vagytok...
2013. jan. 13. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Az hogy néha távolinak érzed őket magadtól nem azt jelenti, hogy nem szereted őket. Ha meghalnának szomorú lennél? Ha igen: szereted őket.

Én is szeretem a családom, pedig nehéz esetek, nagyon ritka, hogy ilyen jól kijövünk, mint te a tieiddel. De a hibáik ellenére szeretem őket, mindent nekik köszönhetek.

21/L

2013. jan. 13. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
Na hát én is ezt érzem :) legszívesebben megölném őket.
2013. jan. 20. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
Jaj bocs nem ezt akartam írni nem olvastam el :) Csak én nagyon utálom a családomat és azért írtam
2013. jan. 20. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!