Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Elhagytam a...

Mit tegyek? Elhagytam a családomat!

Figyelt kérdés
Azt hittem, hogy jobb lesz a családom nélkül ezért azt hazudtam, hogy munka miatt 2 hétig távol leszek de óriásit tévedtem. A 2 hét letelt már. Az előbb néztem a telefonomat és 34 nem fogadott hívás csak a feleségemtől, a többi a szüleimtől, barátaimtól. Rájöttem, hogy mekkora hibát követtem el de nem tudom hogyan menjek haza ezek után vagy mit mondjak. 2 kicsi gyerekem van akiknek apa kell, ott van a feleségem is akinek segítség kell. Végre észhez tértem és hiányoznak. Nem akarok hazudni hanem új életet akarok kezdeni csak félek a következményektől, biztos hogy felhívta a főnökömet is vagy fordítva mert nem mentem dolgozni se. 6 órányira vagyok a családomtól. Haza akarok menni mert nagyon hiányoznak már. Mire számítsak? Kérlek segítsetek.
2013. máj. 30. 13:39
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
93%

Kérlek menj haza!

Apu külföldön dolgozik és nagyon hiányzik mindig.

Gondolom a gyerekeidnek is nagyon hiányzol!

14 lány.

2013. máj. 30. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
100%

Ezek szerint a fönöködtöl sem kértél szabit???Akkor még ki is rúgtak rúgnak....

Menj mindenképpen haza,de azonnl hívd fel a feleséged,hogy kb.6 óra múlva otthon leszel.

Szerintrm nagyon kész van szegény asszony.Ès mind ez 2 gyerek mellett.

Mond el neki mind ezt.Biztosan nagyon mérges lesz,de ha olyan mint én akkor 1-2 nap és semmi gond nem lesz.

2013. máj. 30. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
Majd írjál,hogy mik a fejlemények....
2013. máj. 30. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
100%

Bazi nagy veszekedésre számíts!


Megértelek, hogy besokalltál, de gondolja abba bele, hogy a feleséged is tuti érez így sokszor, csak legyűri magában. Szerinted neki nincs néha elege a napi robotból a két idegesítő gyerekből, a közönyös férjéből, az anyagi dolgokból? Biztos ő is sokszor felvenné a nyúlcipőt de a lelkiismerete visszatartja. Téged is vissza kellett volna, hogy tartson. Ezt a kaját együtt főztétek (család), együtt is kellene megenni, a két gyerek meg nem kérte az életét, ti vállaltátok őket.

2013. máj. 30. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
Szerintem először mondd el a feleségednek őszintén, hogy miért mentél el (biztos mérges lesz, de lehet, hogy megérti), azután pedig azt is jó részletesen, hogy miért jöttél vissza (gondolom ez csupa pozitív dolog lesz neki, hogy hiányoznak, szereted őket, meg ilyesmi).
2013. máj. 30. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim válasza:
23%
Na ne,ne akarj hintaba rakni minket.Eltunsz 2 hetre aztan meg a GYK-n keresed a valaszt,hogy mi lessz most ennek a kovetkezmenye.
2013. máj. 30. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:

Na,mi lett??Hazamentél??

Mesélj már!!!

2013. máj. 30. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:

Bazki! Ugyanez az erzes van bennem! Hogy ugy elmennek egy idore... Annyira tele van a (f...)orrom mindennel!!! En USA-ba mennek ki melozni.


Amugy hazamesz, es nem lesz semmi gaz. Mindenki orulni fog, hogy megkerultel. Még a kedvenc vacsoradat is megfozik masnap. Ez lesz.


Es mi mast mondanal, mint az igazsagot, hogy besokaltal... Igy majd valtozni tud az eleted, hiszen az egesz azert tortent.

2013. jún. 3. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:

Köszönöm.

Másnap hazajöttem, meglepődtem mert azt hittem, hogy le fogja tépni a fejemet amit amúgy megérdemeltem volna de nem tette. Megértett és ennek örülök, talán még jót is tett ez a kis idő a kapcsolatunknak. Azt hitte, hogy más nőnél voltam, többször is mondta, hogy ha így volt akkor is valljam be. Azt hiszem elhitte, hogy nem nővel voltam. Az első 1-2 napban még kicsit furcsán viselkedett de most már minden a régi. Csak annyit tudok mondani, hogy mindenki gondolja meg jól, hogy mit tesz akkor is ha már eldöntötte, gondolja át még egyszer.

2013. jún. 12. 23:59
 20/23 anonim ***** válasza:
100%

gratulálok ... csak nehogy feljogosítva érezd magad arra, hogy ezt bármikor megteheted


továbbá akkor se lepődj meg, ha az asszonyt egyszercsak nem találod két hétig

2013. jún. 13. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!