Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt családtag ne látogasson?

Volt családtag ne látogasson?

Figyelt kérdés
Két napja megszült az öcsém volt felesége, jóban vagyunk vele a válás óta is, anyukámmal is jóban van (együtt laktak, amíg az öcsém felesége volt). Anyu gyakran hozza-viszi az unokaöcsém, meghívták anyák napjára, tehát sokat találkoztak a válás után is. A sógornőm az új párjától terhes lett, összeházasodtak. Kérte anyut, hogy ugye, meglátogatsz majd a kórházban, és nekem is azonnal írt éjjel, amikor megérkezett a baba. Viszont ma amikor mentem, kérte, hogy legközelebb szóljak, mielőtt jövök, nincs-e ott a férje vagy az anyósa, mert nekik nem tetszik, hogy megmaradt velünk a kapcsolata és szóvá tették tegnap, miért sütött neki anyu rétest (hát mert ezt kérte, de mindegy), miért hívja, már nem az anyósa. Sajnálom szegényt, ő okosan kezelte, nem mondta, hogy ne gyertek többet, azért nem hagyja magát, na de ezek után szegény anyu nagyon elkeseredett, mert ő megy mindig a tökiért pénteken, és nem szívesen megy most majd. Rajtuk kívül nem vált még senki a családban, ezért fogalmam sincs, tényleg nem illik, nem szokás kapcsolatot tartani válás után?

2013. máj. 30. 10:47
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

6-os vagyok


Kérdező:

Bocs, nem volt egyértelmű, hogy csak a kórházban voltatok bent, és nem szoktatok hozzájuk felmenni. Ezzel és a bútorokkal együtt tényleg teljesen más a helyzet. Egy telefont tényleg megérne látogatás előtt, hogy lássák, hogy próbáltok figyelmesek lenni és kerülni a súrlódást, de igazából most már a barátnődnél pattog a labda. Neki kell megértetni velük, hogy felnőtt nő, azzal barátkozik, akivel akar. Pl. finoman emlékeztethetné a férjét, hogy amikor kellett a bútor, akkor még nem volt kifogása ellenetek.


9-es:

Tiszteletben tartva a véleményedet: van egy halvány gyanúm, hogy neked is csak addig ennyire egyszerű jóban lenni az elődöd családjával, amíg nem Te kerülsz ilyen helyzetbe.:) Egyébként nem vagyok embergyűlölő, jóban vagyok a szomszédaimmal, a párom tartja a kapcsolatot az exével, a volt (majdnem)anyósával is beszél telefonon évente pár alkalommal, és ez a része abszolút nem zavar. Csak azzal volt bajom, amikor a fejébe vette, hogy az exe meg én is legyünk jóban. Pár sz.r sörözés (és egy kis puffogás részemről :) ) után szerencsére abbahagyta ezt a hülyeséget, de szerintem még mindig nem érti, miért nem természetes és k. jó buli az exének és nekem egy társaságban lenni.:)

2013. máj. 30. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!