Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy látod, milyen ma Magyaror...

Hogy látod, milyen ma Magyarországon az emberek, családok anyagi helyzete 5 évvel ezelőtthöz képest?

Figyelt kérdés
2013. máj. 16. 18:56
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
95%
Én úgy látom Magyarország haldoklik most is és már évek óta .... :/ Ennek következtében a családok anyagi helyzete rossz (persze vannak kivételek) .Sajnos ide nem lehet alapozni akinek lehetősége van rá ,kimegy külföldre ... és ők csinálják jól .
2013. máj. 16. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
69%
Csak saját példát tudok írni, nekünk jobb.
2013. máj. 16. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 jackson666 ***** válasza:
82%
sokkal rosszabb és kilátástalanabb és ez szerintem még sokkal rosszabb lesz mert nehéz munkát találni a bérek nem nőttek az árak viszont duplájára nőttek.
2013. máj. 16. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
82%

Nyugat- Magyarországról tudok írni, kőszegi vagyok.

Ahogy a nemrégiben megjelent országos stressztérkép is mutatta, itt az emberek nyugodtak, kiegyensúlyozottak, jól élünk. Minden családban van legalább két autó, rengeteg gyönyörű ház van, azonban itt is élnek néhányan lakótelepen, de inkább fiatalok, idősek, "gyüttmentek".

A város kétharmada Ausztriában dolgozik, a maradék nagy része (persze nem a gyári munkás) pedig szintén (közel) osztrák szinten keres, ezáltal talán jobban is élünk, mint sógoraink, hiszen a hasonló fizetést itthon költhetjük el, sokkal kedvezőbb árak mellett.

17 éves fiamnak múlt hónapban vásároltunk autót, az egyetemi tanulmányaira már félre van téve a pénz, és van még két kisebb is!


ui.: átlagos kőszegiek vagyunk, nem gazdagok

2013. máj. 16. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
95%
Kedves utolsó ! Ez nem Magyarország érdeme ,hanem hogy ott van mellettetek Ausztria :-) !Szerencsések vagytok ;) !
2013. máj. 16. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
95%
Nekünk akkor is szar volt, most is szar.
2013. máj. 16. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
88%

Ha csak azt nézem, hogy akartam venni 2 fajta magazint, amit régen szerettem, és kiderült, hogy becsődölt akkor rosszabb.

Az összes 35-43 év közötti ismrősömnek hitele van a lakásán, a nők szültek 2-3 gyereket és szenvednek a hiteltől pihenés hiányától.

Szerintem az emberek bunkók, rosszkedvűek nyersek, nem tudnak viselkedni, nem érdekli őket a kultúra akit érdekel az csak mutatja a barátai felé.


Nekem csak azért lett egy kicsit jobb, mert örököltem, nem a gazdaságpolitika érdeme.

2013. máj. 16. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
90%
Én külföldről írok...szerinted?
2013. máj. 16. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
95%
A férjem ugyanannyit keres, mint 7 évvel ezelőtt... Ezzel, azt hiszem, mindent elmondtam...
2013. máj. 16. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:
köszönöm, mindenkit felpontoztam, még várom a válaszokat!
2013. máj. 16. 21:28
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!