Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Akik külföldön élnek, egy...

Akik külföldön élnek, egy évben hányszor látogatjátok a Magyarországon maradt családtagokat?

Figyelt kérdés
Országnèv, km, kb mennyiböl van meg az oda vissza ut?
2013. ápr. 3. 23:38
1 2 3
 1/30 A kérdező kommentje:

Én,:évente 2 szer, Olaszország, 670 km kb, 300 euróból megvan az oda vissza ut (itt gondolok a benzinre es az autópálya díjra. )


Ui: esetleg mi az ami a legjobban hiányzik élelmiszerek közül?

Nekem : az összes péksütemény fajta.

2013. ápr. 3. 23:42
 2/30 anonim ***** válasza:
100%
1300 km Németország. Ha jóidőben megveszem a repjegyet van h 100 euróból megúszom. Kb évente 4szer megyek haza ebből egy hosszabb pár hét
2013. ápr. 3. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
100%
Kétévente. New York, USA, kb.7000 km, repülöjegy idén jûniusra 1365 USD / db. Ketten megyünk a férjemmel.
2013. ápr. 3. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
100%

Ja és a Túró Rudi hiányzik. Mást mindent lehet kapni. És így is csak 12 napra tudunk menni, mert ennyi az éves szabadságunk.

3. voltam

2013. ápr. 3. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim válasza:
100%
nekem csak a keresztanyám jön.Olaszország Velence közelében.félévente jön.és utazással együtt meg mindennel itt hagy 100000 forintot.ajándékot visz haza,bevásárlás nekünk.ajándékok finomságok a szomszédnak(mert van a keresztanyámnak egy fia és a szomszéd kinyalja neki a seggét.na meg fel megy pestre is és ott is elkölt jó sok pénzt.
2013. ápr. 3. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, ment a zöld kéz. :))
2013. ápr. 3. 23:56
 7/30 anonim ***** válasza:
100%

Változó mikor mennyit. Minden év más. Votl amikor csak egyszer voltunk otthon, most van egy házunk ott így sűrűbben kell hazamennünk. Tavaly második fél évben szinte minden hónapban voltunk egy hétvégére. Nyáron otthon töltöttem 5 hetet az építkezés miatt.

Télen otthon ragadtam 3 hónapra egy nyavaja miatt és habár még csak most jöttem vissza, máris megyek megint egy jó hétre. De utána viszont jó darabig megint nem, mert jön a gyerek és az útlevelét úgysem fogja megkapni vagy 6-8 hónapig. Szóval az idén kicsi az esély, hogy megyünk még egyszer.


Most már amúgy nagyon elharapóztak az árak. Fapadossal sem ússzuk meg a jegyet 150 font alatt per fő per oda vissza. Plusz ugye ezt duplán kell számoni, mert ketten vagyunk és a reptérre a trasfert is, ami vagy parkolás vagy vonat, de mindenképp elég szép extra költség. A mostani hazautunk mindennel együtt 350 font lesz.

Kocsival egy oda vissza 400-450 font mindennel együtt (benzin, komp, autópálydíj).


Semmi nem hiányzik otthonról, ami meg mégis azt itt megtudom venni, mert már rengeteg magyar bolt van.

Ja és a hely London, 1700 km.

2013. ápr. 3. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 A kérdező kommentje:

3-as, asszem te nyertél a távolsági versenyben(eddig) :) a túró rudit már lassan el is felejtettem. ..

A rokonokra költött pénzt direkt nem említem mert az nekem is többszöröse mint amit utazásra költök.

2013. ápr. 4. 00:00
 9/30 A kérdező kommentje:
7-es , akkor te is szerencsés vagy.itt nincs magyar bolt de ha van is az tuti több száz km-re.
2013. ápr. 4. 00:05
 10/30 anonim ***** válasza:
100%
első vagyok. Nekem ami hiányzik az igaz trappista sajt, meg füstölt sajtok, van itt is de nem ugyanaz. Meg az otthoni cukrász sütik. Meg az a jó puha magyar fehérkenyér
2013. ápr. 4. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!