Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Akik külföldön élnek, egy...

Akik külföldön élnek, egy évben hányszor látogatjátok a Magyarországon maradt családtagokat?

Figyelt kérdés
Országnèv, km, kb mennyiböl van meg az oda vissza ut?
2013. ápr. 3. 23:38
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
100%
Ausztrália, 12.5ezer km, kb 4-500ezerbe kerül az út, másfél évente járok haza. Nemsokára költözünk új-zélandra, az közel 18ezer km lesz, és bele sem merek gondolni, hogy mennyibe fog kerülni hazajutni.
2013. ápr. 4. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
100%

Én csak egyszer. Ez is min. 100 ezer. Angliában élek.

Nekem a lakhatás dobja meg nagyon a költségeket.

Mert nincs hol laknom. :/ Apám elég ramaty körülmények között él, a testvéreméknél meg nem tudnának nekem szobát biztosítani. Eddig míg csak egy gyerekük volt, ott tudtam aludni náluk, de most már kettő van.

Szóval mindig vagy diákszállón alszom, vagy olyan is volt már, hogy kivettem egy szobát két hétre, szerencsére ilyen rövid időre is bérbe vehettem.

Aztán ugye a sok utazgatás is költséggel jár.

Mert a szobát Pesten szoktam kivenni, ugyanis itt még vannak barátaim, akiket szintén meglátogatok ilyenkor. Apám több tíz km-re lakik onnan, tesóm meg 200 km-re. Tehát a vonatozás is sok pénzt elvisz. Na meg ugye üres kézzel sem mehetek sehová, mindenkinek viszek valamit.

2013. ápr. 4. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
96%

Mexikó talán 13000 km. A repülőjegy évente változik. Négy éve nagyok itt, csak egyszer tudtam hazamenni eddig :((

Mivel most már két csemeték is van, így még ritkább lesz a hazalátogatás. Jövőre nagyon szeretnék, meglátjuk sikerül-e?

2013. ápr. 4. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
100%

London, kb 1600km. 1x, max 2x egy évben utazok haza, az út ha időben foglalom a repjegyet 80 font körül van oda-vissza.

Mivel itt a magyar boltokban meg lehet venni a Túró Ruditól a piros paprikáig mindent nem nagyon hiányzik semmi, a család, haverok, bandázások, azok inkább.

2013. ápr. 4. 04:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenki válaszát. Asszem uj távolsági nyertest köszönthetünk :)

Olvasva titeket, én csendbe maradok, pedig néha nekem is kihívás az utazás megszervezèse. (Lévén 3 gyerek, egy férj aki rengeteget dolgozik,egy kocsink van ugyhogy vagy kocsivall megyek mert az olcsobb vagy.... nem megyek.)

2013. ápr. 4. 07:23
 16/30 anonim ***** válasza:
100%
Miért érdekel?
2013. ápr. 4. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
100%

úristen mennyi olaszországi van itt...

Én is Olaszban vagyok,Riminiben. ( bolognától 50 km)

és a káposzta,medve sajt,kovászos ubi.. de mindig hozunk ki :D és így valameddig van... :)

2013. ápr. 4. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
100%
Hollandia, 1300 km, két évente, de mostmár lehet, hogy ritkábban.
2013. ápr. 4. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
100%

Törökország, 1200km

Évente kétszer megyek haza 2 hétre.

Ha lesz gyerek, akkor évente 1 lesz, de akkor az egész nyarat otthon töltjük.

70,000 HUF az út oda-vissza.


A torma hiányzik! :)

2013. ápr. 4. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 A kérdező kommentje:

Köszönöm a további válaszokat :).

Kíváncsiság szinten érdekel, ki gondoltam nem lehet belekötni egy ilyen kérdése..... de....

2013. ápr. 4. 13:33
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!