Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Akik külföldön élnek, egy...

Akik külföldön élnek, egy évben hányszor látogatjátok a Magyarországon maradt családtagokat?

Figyelt kérdés
Országnèv, km, kb mennyiböl van meg az oda vissza ut?
2013. ápr. 3. 23:38
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ami hiányzik itt Angliában, az az intim mosakodó, mert itt vagy csak kétféle márkájú van, de a ph érték egyiken sincs feltüntetve, szóval valószínűleg nem is felelnek meg a célnak valójában.

Aztán a kenyerek sokfélesége, olcsósága, mert itt kint drága.

A gyanta is iszonyú áron van. 8-10 font, de most vettem akciósan 5-ért, ami úgy 1750 ft. Ekkora mennyiségű gyanta Mo.-on a Tescoban, vagy bárhol másutt nem több, mint 400-500 ft. Legközelebb hozok magammal otthonról, az tuti.

A péksütik nekem is hiányoznak. Meg az igazi sütemények. Túró Rudi nem, mert túró itt is van, eszek hozzá egy kis csokit, és ugyanolyan. Igaz, a formája nem épp rudi. :)

Amúgy is sok túrót eszem, talán ezért nem hiányzik.

Meg a sok finom gyümölcs, zöldség. Itt is van, de nem olyan finom, meg drága is. Az újhagyma ehetetlenül fás, és irtó büdös, rendkívül csípős. A vöröshagyma ugyanez. Kegyetlen szagot áraszt utána az ember napokig. Ezért nem is eszem hagymás ételeket, ez is hiányzik. :/

Azt hiszem már nem.

2013. ápr. 4. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
100%
Azt hiszem MÁS nem akart lenni az előző mondat. Ha még eszembe jut valami, majd leírom.
2013. ápr. 4. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
100%

Ja, és gesztenyepüré sincs sehol, lengyel boltba sem.

Meg kerestem mostanában fekete ruhákhoz való mosószert, az sincs sehol. Bár ez utóbbi nem is olyan fontos, de azért jó lenne.

Egyes üzletek honlapján fent van a két utóbbi termék, hogy létezik, kapható, aztán a valóságban mégsem. Pedig nem élek olyan kicsi városban. De Londonban biztos van ez is.

2013. ápr. 4. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 A kérdező kommentje:

Itt rendes túró nincs és ez nagyon sajnálom :(

Pl: imádtam a Tescos túrógombocot.de túró hiányában nem tudok csinálni se. A sok fagyasztott fasirt is hiányzik.

2013. ápr. 4. 15:30
 25/30 anonim ***** válasza:
100%

Spanyolország Murcia.

3 éve nem voltam otthon, itt csak az a jó, hogy jobb az idő és szeretem a helyet, a kulturát és a tengert.

A pénz nem sokkal több, szerintem még jövőre sem tudom kifizetni az oda-vissza utat.

Itt járkálok és itt költöm el vonat és buszjegyre, így Mo-ra nem marad.

2013. ápr. 4. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
100%
Olaszorszag, 2000 km, 500-800 euro az ut (repulovel), altalaban evente 2-3-szor jutunk haza. Ami legjobban hianyzik, az a tejfol, turo, az aludttejes kefir, a meggy, a malna, a 100 %-os gyumolcslevek, a kapor, a kifli, bizonyos savanyusagok, a Sport szelet,es meg sok mas finom magyar gyumolcs es fuszerek. Ami befer, azt en is felpakolom otthon es kihozom:)
2013. ápr. 4. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
100%

Spanyolorszag, Madrid. Kb fel evente jartunk haza eddig, de az elmult evben csak egyszer sikerult. 3-an megyunk, es nem allunk tul jol, ugyhogy egyre ritkabban tudunk....

A turo nekem is hianyzik a Turo Rudi is mint mindenkinek :), a normalis pirospaprika, mert az itteni szornyu.

2013. ápr. 5. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
100%
Wales, kb. 2000 km. Én évente 2-szer megyek haza. A családom is meglátogat 2-3-4-szer. A szüleim nyugdíjasok, nekik mindig az olcsóbb jegyet veszem, nekik mindegy mikor, bátyám kocsival szokott jönni, de olyankor hoz magával másokat is, hogy fedezve legyen az útiköltség. Nemrég szereltettük be a kocsiba a gázt, ezért most jóval olcsóbban megyünk majd haza.
2013. ápr. 20. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
14.32 vagyok. Piros paprikát szoktam kihozni, illetve kolbászt, szalonnát, van egy-két édesség pl a cerbona és néhány magyaros fûszer, az otthoni sárga tojás amit a nagymama csirkéi tojnak, a tejföl, a tarhonya. De összességében ezeken kívül majdnem mindent megtalálok majdnem olyan jó ízben vagy megfôzöm, kivéve a pontyból készült halászlé és a pacal.
2013. ápr. 20. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
Én Ausztriában, Bécsben lakom, 180 kilométer, és minden hétvégén haza megyek. :)
2013. jún. 25. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!