Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti megharagudtatok volna, ha...

Ti megharagudtatok volna, ha a párotok ilyet mond nektek?

Figyelt kérdés
Tegnap este néztük a Szulejmán sorozatot. Én megjegyeztem, hogy nem lehetett egyszerű ott a háremben nőnek lenni. Erre ő azt mondta, hogy ott szo.hattam volna, és hogy hisztizhettem, meg rázhattam volna a fejem, nem érdekelt volna úgyse senkit. Teljesen ledöbbentem rajta, ő nem szokott velem így beszélni. Nagyon rosszul esett, és mikor ezt szóvá tettem, akkor megjegyezte, hogy én csak ugatni tudok. Ehhez már nem tudtam hozzászólni, mi nem szoktunk így beszélni egymással. Most egyáltalán nem tudom, hogy reagáljak erre a helyzetre. Nagyon furák voltak tőle ezek a szavak, és főleg ahogy mondta. 4 év alatt nekem még nem esett ilyen rosszul tőle semmi. Fogalmam sincs, mire véljem ezt a viselkedést. Mit javasolnátok, hogy kezeljem ezt a helyzetet?
2013. máj. 9. 14:02
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
Őt nem szoktad ezek szerint orálisan kielégíteni, valószínűleg kibukott belőle, ha már így felhoztad, hogy milyen nehéz lehetett ott a háremben a nőknek, hogy azokat bizony senki nem kérdezi meg, hogy akarnak e szopni..
2013. máj. 9. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
20%
Én egy ilyen beszólástól már kiábrándultam volna belőle. Ez olyan kb, mintha azt mondta volna, hogy gyere kicsim, együnk egy kis sz@rt, hozom máris a wécéből. Csak érzékeltetni akartam.
2013. máj. 9. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:

A leírás alapján 20-on pár éves sráccról van szó. Na most ebben a korban nem ritka, hogy ezzel akarnak menőzni, hogy keményen megmondják a tutit. Hogy ez bántó, arra az adott pillanatban nem gondolnak.

Vagy letisztázod vele, hogy így veled nem beszél, vagy elviseled vagy keresel egy másik idősebb/komolyabb gondolkodású pasit.


24N

2013. máj. 9. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:

Nem olvastam végig a válaszokat, ha valahol már ellentmondtál annak, amit írok, akkor bocsi.


Gondolom nincs egészen rendben a szexuális életetek, legalábbis orális téren és úgy, ahogy a párod elvárná. És ezek szerint nem is tudsz róla, ha ilyen váratlanul ért ez tőle.

Tény, hogy elég tapló módon fejezte ki ezt az igényét. Néma gyereknek az anyja sem érti a szavát. Szóval ha gondja van azzal, hogy te nem annyiszor és úgy elégíted ki, ahogy ő vágyik rá, akkor mondja ki, mert ha eddig nem igen tette, vélhetően ezért bukott ki belőle ilyen nyers stílusban (amit még befolyásolhattak további tényezők: stresszhelyzet, fárasztó napja volt; emberből van ugyebár, igaz, nem akarom mentegetni).

2013. máj. 9. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!