Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti megharagudtatok volna, ha...

Ti megharagudtatok volna, ha a párotok ilyet mond nektek?

Figyelt kérdés
Tegnap este néztük a Szulejmán sorozatot. Én megjegyeztem, hogy nem lehetett egyszerű ott a háremben nőnek lenni. Erre ő azt mondta, hogy ott szo.hattam volna, és hogy hisztizhettem, meg rázhattam volna a fejem, nem érdekelt volna úgyse senkit. Teljesen ledöbbentem rajta, ő nem szokott velem így beszélni. Nagyon rosszul esett, és mikor ezt szóvá tettem, akkor megjegyezte, hogy én csak ugatni tudok. Ehhez már nem tudtam hozzászólni, mi nem szoktunk így beszélni egymással. Most egyáltalán nem tudom, hogy reagáljak erre a helyzetre. Nagyon furák voltak tőle ezek a szavak, és főleg ahogy mondta. 4 év alatt nekem még nem esett ilyen rosszul tőle semmi. Fogalmam sincs, mire véljem ezt a viselkedést. Mit javasolnátok, hogy kezeljem ezt a helyzetet?
2013. máj. 9. 14:02
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
73%
Lehet vissza kellett volna szolnod: ott legalább megb... nak igazán nem csak ki be huzogatják a kiskigyot.
2013. máj. 9. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
45%
Tegnap este óta már nem lenne párom..
2013. máj. 9. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
35%
Arra értette szerintem,hogy a háremben bármit csinálhattál volna,akkor is azt kell tenned,amit a szultán mond,ha akár azt akarja,hogy lesszo.d,te meg nem akarod.
2013. máj. 9. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
88%

#11, nálad a pont... Párommal a kevés számú dolgok egyike, amiben nem értünk egyet, hogy szerinte "szegény elnyomott nők" szerintem meg "szegény kihasznált férfiak" - ami persze mi magunkra nem vonatkozik, mi szépen, egyenjogúan élünk.

DE. Ha ő elenged egy femi felhangú célzást, én ziher, hogy lecsapom valami durva macsó dumával, és ha én engedek el valami bezzegmiférfiak-at, azt meg ő csapja le valami durva hardfemi tirádával... holott ő nem feminista, én meg nem vagyok macsó... de ezen még orditozni is tudunk - úgy max 2 percig. De ettől még ugyanúgy szeretjük egymást...

2013. máj. 9. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
96%
hát, nem túl finom stílusban, de közölte veled, hogy elege van a fejfájós kifogásokból, nyafogásból...
2013. máj. 9. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
55%
Arra értette szerintem,hogy a háremben bármit csinálhattál volna,akkor is azt kell tenned,amit a szultán mond,ha akár azt akarja,hogy lesszopd,te meg nem akarod.(a filmben)
2013. máj. 9. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 A kérdező kommentje:

Megkérdeztem tőle, hogy miért kellett ilyen bunkó módon beszólnia, minden előzmény nélkül, főleg úgy, hogy ez nálunk tényleg nem szokás. Annyit mondott, hogy viccnek szánta. Ismer jól, tudja, hogy nem vagyok vevő az ilyen bunkó viccekre, és a hangnemből nem arra következtettem pillanatnyilag, hogy ez poén lenne.

Úgy érzem, hogy nagyot csalódtam benne, nem ilyennek ismertem őt.

2013. máj. 9. 14:26
 18/34 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem túl indiszkrét: van valami baja a szexuális életetekkel, ami ilyen jellegű "poénokra" adhatna okot?
2013. máj. 9. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
47%
Ha nekem ilyet szólna be a párom, nagyot csalódnék benne, akárhány éve is vagyunk együtt. Lehet, még meg is ijednék, hogy milyen rejtett tapló húzódott meg eddig a normális személyisége mögött? Durva és kiábrándító.
2013. máj. 9. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
55%
A helyedben nem keresném pár napig, hogy vegye észre magát.
2013. máj. 9. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!