Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti megharagudtatok volna, ha...

Ti megharagudtatok volna, ha a párotok ilyet mond nektek?

Figyelt kérdés
Tegnap este néztük a Szulejmán sorozatot. Én megjegyeztem, hogy nem lehetett egyszerű ott a háremben nőnek lenni. Erre ő azt mondta, hogy ott szo.hattam volna, és hogy hisztizhettem, meg rázhattam volna a fejem, nem érdekelt volna úgyse senkit. Teljesen ledöbbentem rajta, ő nem szokott velem így beszélni. Nagyon rosszul esett, és mikor ezt szóvá tettem, akkor megjegyezte, hogy én csak ugatni tudok. Ehhez már nem tudtam hozzászólni, mi nem szoktunk így beszélni egymással. Most egyáltalán nem tudom, hogy reagáljak erre a helyzetre. Nagyon furák voltak tőle ezek a szavak, és főleg ahogy mondta. 4 év alatt nekem még nem esett ilyen rosszul tőle semmi. Fogalmam sincs, mire véljem ezt a viselkedést. Mit javasolnátok, hogy kezeljem ezt a helyzetet?
2013. máj. 9. 14:02
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
100%

Én elgondolkodnék rajta, mivel válthattam ki belőle esetleg, hogy így beszéljen velem. Feltételezném, hogy valamilyen viselkedésemmel haragot váltottam ki belőle, csak nem szólt eddig, és ilyen "poénkodós" durva módon bukott ki belőle. Aztán keresnék egy ideális pillanatot, mikor mindketten higgadtak vagyunk, és finoman rákérdeznék, ill. rávenném, hogy beszéljük ezt meg.

Bár azt hiszem, még ha nem is túl finom módon, de összefoglalta, mi zavarja őt: sokat hisztizel és ugatsz vele /bocsánat, ezt a szövegedből idéztem!/ Ha így van, mindenképp értesd meg vele, hogy ha baja van, üljön le veled és mondja el, mert nem tűröd, hogy ilyen szavakat használjon veled szemben!

2013. máj. 9. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
50%
Ha az én barátom ilyet mondott volna, akkora pofont leb*sztam volna neki, hogy a taknya menetet vágott volna a nyakába.
2013. máj. 9. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
97%
Kérdező! Elnézést az intim kérdésért, de ki szoktad elégíteni őt szájjal?? Mert ha nem akkor ez lehet h egy enyhe célzás lett volna arra h így 4 év után már eléggé hiányolja ezt a fajta kényeztetést.
2013. máj. 9. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
54%
Szerintem nem elégedett a szopási technikáddal, vagy a gyakorisággal.
2013. máj. 9. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
87%
Nem lehet, hogy valami miatt felhúzta az agyát? Nem is rád dühös...
2013. máj. 9. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
93%
Voltaképp lehet, hogy csak azt akarta egyértelmüsíteni a maga nyers ámde egyértelmű módján, hogy jobb programot is el tudna képzelni a Szulejmán nézése c. nettó agyhalálnál... és lehet, hogy Kérdezőnek pusztán azt kellett volna tenni, hogy odamegy, és f*rkon ragadja, mondván "nem kell ehhez hárem"...:)))
2013. máj. 9. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
83%

Háh. :-D Biztos velem van a baj, de szerintem vicces. Én is ilyen sz@r poénokat nyomok.


Most ez Te így adod elő, de mi nem voltunk ott, bocs, de nem tudjuk pontosan hogyan is hangzott ez a kijelentés. Én amúgy nő vagyok és tudom, hogy hormonális állapottól függően sok mindent félre tudok érteni. Ez csak a te álláspontod, szubjektív. Én nem haragudtam volna, mert nekem is rossz a humorom.

2013. máj. 9. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
Beszéld meg vele nyugodtan a dolgokat, lehet hogy valami felhúzta azért volt olyan, vagy csak rossz napja volt és rajtad vezette le. Beszélgessetek.
2013. máj. 9. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
20%

Hát, ha a pasim azt mondaná, hogy te csak ugatni tudsz, még ha így is lenne, szerintem kiábrándulnék belőle

Mert prosztóság ilyet mondani.

2013. máj. 9. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:

Nézd, nyilvánvaló, hogy valami gondja van veled, és most bukott ki belőle. Mondjuk el tudom képzelni, hogy most valami betegség miatt nem lehet szexuális életet élni, de te hosszú hónapok óta hozzá sem értél a párodhoz, akkor megértem, hogy feszült.

Én egyébként nem sértődtem volna meg, szoktuk egymást ilyen témákkal heccelni a barátommal.

2013. máj. 9. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!