Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti megharagudtatok volna, ha...

Ti megharagudtatok volna, ha a párotok ilyet mond nektek?

Figyelt kérdés
Tegnap este néztük a Szulejmán sorozatot. Én megjegyeztem, hogy nem lehetett egyszerű ott a háremben nőnek lenni. Erre ő azt mondta, hogy ott szo.hattam volna, és hogy hisztizhettem, meg rázhattam volna a fejem, nem érdekelt volna úgyse senkit. Teljesen ledöbbentem rajta, ő nem szokott velem így beszélni. Nagyon rosszul esett, és mikor ezt szóvá tettem, akkor megjegyezte, hogy én csak ugatni tudok. Ehhez már nem tudtam hozzászólni, mi nem szoktunk így beszélni egymással. Most egyáltalán nem tudom, hogy reagáljak erre a helyzetre. Nagyon furák voltak tőle ezek a szavak, és főleg ahogy mondta. 4 év alatt nekem még nem esett ilyen rosszul tőle semmi. Fogalmam sincs, mire véljem ezt a viselkedést. Mit javasolnátok, hogy kezeljem ezt a helyzetet?
2013. máj. 9. 14:02
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
100%
Akkor kellett volna tole megkerdezni, hogy mi lett vele.
2013. máj. 9. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
96%
Valami baja van veled,és ez éppen a film kapcsán jött ki rajta :)
2013. máj. 9. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
72%
Van egy rossz hírem: a kedvesed már nincs meg számodra, és az érzései már igen csak a béka sejhaja alatt rejlenek irántad.
2013. máj. 9. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
94%
Először is tisztázni kellene, hogy ez általános érvényű, vagy konkrétan szexuális töltetű célzás volt-e... ugye az ember a kipontozott szót mindkét értelemben használja...
2013. máj. 9. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
47%

Abszolút jogos, hogy megharagudtál. A párod durván, sértőn beszélt veled, teljesen alaptalanul.


Kérdezd meg tőle, hogy ezt mégis hogy gondolta akkor, valamint hogy ezt csak valami sz*r viccnek szánta, vagy komoly? Vagy esetleg van valami problémája/frusztrációja veled kapcsolatban amit ilyen abszurd tahó módon próbált levezetni?


Komolyan nem értem. Én előfordulhat, hogy hirtelen felindulásból pofonvágtam volna...

2013. máj. 9. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
89%
Ez volt az első alkalom, hogy tudatta veled is, hogy észrevette benned ezeket a tulajdonságokat?
2013. máj. 9. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
82%

Hisztis libának tart,aki igazán befoghatná a száját,mondjuk az ő f.rkával...


Szerintem is durva.

2013. máj. 9. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
14%
Ez nem olyan nagy dolog, hogy emiatt megsértődj. Mondd meg neki, hogy ne használjon alpári szavakat, mint a szopás, bár szerintem ez nem az, vagy ti másképp hívjátok az orál szexet? Az ugatás kicsit erős, de mit mondjon, ha egyszer szóvá tettél olyan dolgot, amit nem kellett volna? Igaza volt, senkit nem érdekelt volna a háremben, hogy van-e kedved szopni, vagy nincs.
2013. máj. 9. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
84%

Igen, én megharagudtam volna egész biztosan.

Az ahogy mondta azt sejteti, hogy valami problémája van veled, főleg ha nálatok sem szokás így beszélni.

Én nem tudnám annyiban hagyni, ha a férjem így beszélne velem.

2013. máj. 9. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
100%

"Mondd meg neki, hogy ne használjon alpári szavakat, mint a szopás, bár szerintem ez nem az, vagy ti másképp hívjátok az orál szexet?"


Itt nem a szopás szóval van a probléma, hanem azzal, hogy mindenféle előzmény nélkül gyakorlatilag közvetve közölte, hogy a kérdező inkább kussolhatna a nyavalygás meg rinyálás helyett és kielégíthetné orálisan.

2013. máj. 9. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!