Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Te szereted a családodat?

Te szereted a családodat?

Figyelt kérdés
Kérlek adj indokot is meg írd le a nemedet, illetve életkorodat.

2013. máj. 4. 14:56
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

En utalom a csaladom.

Apamat nem lattam 3 eves korom ota, anyam ki akart rakni otthonrol mert nincs penz, a testverem lelecelt, talalt maganak egy gazdag partnert es azota ugy csinal mint ha nem is ismerne. Mint a filmekbe, kb.

25/F

2013. máj. 4. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:

kösz a válaszokat.

utolsó előtti: nálunk is ez van..

2013. máj. 4. 16:18
 13/19 anonim ***** válasza:
5%-át igen, értük bármit megtennék. :) A maradék 95%... Hát, fogalmazzunk úgy, hogy bőven tettek arról, hogy egytől-egyig utáljam őket. 16/L
2013. máj. 4. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Apa:nem él velünk, dühös vagyok útálom mégis szeretem..

Anya:érte mindent!!!

Tesó: csak fél tesóm van, apáról, nem nagyon érdekel.

A többieket (unokatesók,anyám tesói):pföjj....


Csak így tudtam jellemezni :/ 15/L

2013. máj. 4. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 DarkMongster válasza:
0%

Kor:12, Nem: Fiú

Milyen kretén ember az, aki nem szereti a családját?

Anyukámat, apukámat, és a testvéremet is szeretem...

A szüleim a legjobbat akarják nekem, és az öcsémmel is remekül kijövök (nem minden esetben, mert igazából ha kretén lennék, azt mondanám rá, hogy egy TROLL... UPsz, kimondtam)

2013. máj. 4. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%

DarkMongster! Olyan "kretén", akit a csakada testileg, vagy lelkileg tönkretett. Sokat nem lehet szeretni mondjuk egy agresszív, nadrágszíjat neki elvet valló alkoholista apán, vagy egy egoista, szavakkal valo gyotresben örömet lelő anyán, esetleg egy ismeretlen szülőn.


OFF tudod egyaltalan hogy a mongster mit jelent, vagy csak nem sikerült helyesen leírni a monster szót?

2013. máj. 4. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:

kösz a válaszokat

"hogy lehet nem szeretni a családot??"

úgy ha a szüleid otthagytak, vagy elküldtek, és köcsögök a rokonaid.így..

2013. máj. 5. 11:25
 18/19 anonim ***** válasza:
100%

"Milyen kretén ember az, aki nem szereti a családját?"


Látszik, hogy te részesültél abban a szerencsében, hogy a családod normálisan bánik veled. Törődnek veled és szeretnek. Sajnos ez nem mindenkinek adatik meg, és ezért van az, hogy az ilyen emberek nem szeretik a családjukat. Okuk van rá, ahogy neked arra, hogy szeresd a családod. Te nem tapasztaltad azt, hogy milyen az, ha valakit nem szeret a családja, vagy rosszul bánnak vele, és remélem, hogy nem is fogod tapasztalni. 13-as voltam.

2013. máj. 5. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:

jól mondod! megy a zöld pacsi bár e nélkül is 100%- os volt a válaszod :)

(és kösz a választ)

2013. máj. 6. 17:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!