Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Te szereted a családodat?

Te szereted a családodat?

Figyelt kérdés
Kérlek adj indokot is meg írd le a nemedet, illetve életkorodat.

2013. máj. 4. 14:56
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

Igen.

Ha a szülő+testvér csalládomra gondolok, akkor azt mondhatom el, hogy voltak mosolyszünetek, de egymásért tűzön-vízen át harcolunk, ha kell. Ők egy bobmabiztos lelki hátteret adnak nekem.


Férjem: ááá, nem is írok semmit, mert csak ömlengés lenne. Ő is tűzbe menne értem.

2013. máj. 4. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

#1

lemaradt:

33N

2013. máj. 4. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ
2013. máj. 4. 15:07
 4/19 anonim ***** válasza:
nagyon szeretem a családom.momdhatom,rossz gyerek voltam .sok mai fejjel elképzelhetetlen dolgot tettem,mégsem volt az életemben olyan perc amikor ne éreztem volna biztos támasznak a családom.édesanyám egy nagyon súlyos betegség kapcsán éjt-nappalá téve mellettem volt ,a korházban a földön aludt csakhogy mellettem legyen.komoly részük volt abban hogy újra lábra álltam.az családomról elmondható,hogy jóban rosszban.a mai napig bármiben számíthatunk egymásra.nekem már gyerekeim vannak ,és ha kívánhatnék csakis olyan édesanya szeretnék lenni mint az enyém nő 38év
2013. máj. 4. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
kösz
2013. máj. 4. 15:12
 6/19 anonim ***** válasza:

Igen. Törődünk egymással, mindig számíthatok rájuk, összetartó kis család vagyunk.

34/N

2013. máj. 4. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

Apammal vagy 15 eve nincs kapcsolatom, igy teljesen kozombos. Anyammal rendkivul rossz volt az elmult 8 evben, igy jelenleg azt tudom mondani, hogy nem szeretem, de nem is gyulolom. A testveremet nem szeretem. A valasztott csaladomat -paromat es a majdnem anyosomat szeretem.

N/37

2013. máj. 4. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

Férjemre bármikor bármiben számíthatok ami kölcsönös, imádjuk egymást és a gyermekeinket, testvérekkel 3 lépés megvan bármikor hátbatámadnak

ha az érdekeik úgy kívánják. Sajna ez van... szeretjük őket de nem teszem értük tűzbe a kezem. 30/N

2013. máj. 4. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
kösz
2013. máj. 4. 15:29
 10/19 anonim ***** válasza:
A páromat szeretem, ő a leendő családom. A rokonaim közül is van több ember, akit szeretek, pl a nagymamámat, aki már meghalt. De az egyik nénémet is szeretem és az unokatesóimat is. Viszont a szüleimmel nagyon nem jövök ki, meg apai ágon szinte senkivel. Az apai néném utál engem, folyton kritizál, apám is ilyen rossz természet, nem bírom vele egy légtérben sokáig és apám szülei se jobbak... ők egyik nap halál normálisak, rendesek, viszont néha beléjük bújik a kisördög és olyankor szapulnak mindenkit. Ma a mamám pl olyan hisztit levágott ok nélkül, hogy ott voltam 5 percet és már mentem is haza, mert ennek semmi értelme.
2013. máj. 4. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!