Mi ez a hiszti?

Figyelt kérdés

Megdöbbenve tapasztalom, hogy nagyon sok nő képes azon hisztizni, hogy a pasija-párja-vőlegénye-férje ránéz egy másik nőre.

Csak én nem értem mi ezzel a baj?


2013. máj. 1. 09:01
1 2 3 4 5
 31/43 anonim ***** válasza:
kérdés a példában miért volt hiszti.
2013. máj. 1. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/43 anonim ***** válasza:
100%
Én is nézek másokat, sok egyéb apróság miatt rájuk feledkezek, észre se veszem... pl hogy hasonlít valakire, vagy régi ismerős, ismerős barátja/barátnője, bármi lehet amiért nézek egy embert... engem ez nem zavar, de a kiéhezett, szexista nézés, esetleg hogy utána is forduljon mikor közben az én kezemet fogja, na az undorító lenne már. Még szerencse, hogy nincs ilyen problémám. :D
2013. máj. 1. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/43 anonim ***** válasza:
Engem csak az dühít, ha megbámul valakit, vagy őt bámulja valaki ugy, hogy ott vagyok.
2013. máj. 9. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/43 anonim ***** válasza:
És fordítva mit éreznél, ha a te barátnőd/feleséged/párod gusztálja más férfi fenekét?
2013. máj. 9. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/43 anonim ***** válasza:
Van különbség a megnézés és megbámulás, vagy rápillantás és folyamatos nézés között. Kedves kérdésfelvevő, te sem viselnéd el azt, ha a párod folyamatosan gusztálna egy másik nőt a te jelenlétedben....
2013. máj. 9. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/43 A kérdező kommentje:

Bóknak veszem. Tudom hogy jó pasi a férjem, őt sem zavarja ha engem megnéznek.

Büszke rám, hogy szülés, szoptatás és hosszan tartó ízületi gondok után is jól nézek ki, ügyelek magamra.

Mondta is, hogy mikor mentek a haverjával valahova (útközben találkoztunk) és a haver rámmutatott, hogy azt a csajt nézd, elöntötte a büszkeség, hogy igen, az ott az én nejem.

Ha odajönne egyikőnkhöz valaki elküldenénk máshová.

Illetve van kivétel. Megbeszéltük, hogyha engem George Clooney akar megfektetni az nem megcsalás.

Az ő kivétele Megan Fox.

De mindkét személynek kétséget kizáróan bizonyítania kell a személyazonosságát. XD

2013. máj. 9. 12:52
 37/43 A kérdező kommentje:
De, 35ös, és nem zavar. Sőt, ha szép az a segg, én is megnézem.
2013. máj. 9. 12:53
 38/43 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy leírták utolsó válaszolók is, nem az a probléma, hogy megnéz valakit, hanem ahogyan csinálja.


Pl.: az első barátom csinált olyat, sétáltunk az utcán, jött egy nagyon vékony, apró termetű lány, utána fordult és hangosan megjegyezte, hogy "de jó segge van". Szerinted ez nem megalázó? Mondjuk nem is voltuk sokáig együtt.

De csak képzeld magad a helyembe, mész az utcán és kinyilvánítja, hogy kb. nem tisztel.

2013. máj. 9. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/43 anonim ***** válasza:

De a sima megnézés, az szerintem nem gáz.

Mostani barátommal néha együtt nézzük az embereket az utcán.

2013. máj. 9. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/43 anonim ***** válasza:

"Mondta is, hogy mikor mentek a haverjával valahova (útközben találkoztunk) és a haver rámmutatott, hogy azt a csajt nézd, elöntötte a büszkeség, hogy igen, az ott az én nejem. "


A haverja nem ismert téged?

Egyébként a legtöbben azt írták, hogy van különbség megnézés ÉS megnézés között. A te férjed valószínűleg nem bunkó módon néz meg más nőket. Azt mindenki elviseli. A bunkó módon történt megnézést nem szeretik az emberek.

2013. máj. 9. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!