Mi ez a hiszti?

Figyelt kérdés

Megdöbbenve tapasztalom, hogy nagyon sok nő képes azon hisztizni, hogy a pasija-párja-vőlegénye-férje ránéz egy másik nőre.

Csak én nem értem mi ezzel a baj?


2013. máj. 1. 09:01
1 2 3 4 5
 21/43 anonim ***** válasza:

egészséges lelkivilágu embereknél ez nem gond.


szóval a probléma nem maga a nézés. a probléma máshol van.

2013. máj. 1. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/43 anonim ***** válasza:
100%

Nem mindegy az, hogy hogy néz rá arra a másik nőre. Én is láttam már olyan férfit, aki a barátnője kezét fogta séta közben, és 360°-os fordulatot tett, mikor elmentem mellette, úgy megbámult. És nem vagyok egy túl kiemelkedő szépség, teljesen átlagosnak tartom magam, az öltözködésem is átlagos, nincs kint a fenekem, mellem, stb. Ebből gondolom, hogy nem csak utánam fordult meg az a jóember, hanem kb. minden barna hajú átlagos testalkatú lány után. Szerintem ez gusztustalan és eszméletlenül megalázó.


A párommal is előfordul, hogy megnéz 1-1 szép nőt, de olyankor meg is említi, sőt van, hogy beelőzöm ezzel, és elszólom magam, hogy milyen jól nézett ki az a nő. A tv-ben mikor szépségkirálynőket, modelleket, vagy csak simán szép nőket mutatnak, olyankor is van, hogy megjegyzi, hogy szép közülük ez vagy az, vagy épp melyik a legszebb. Ezzel semmi bajom, tisztában vagyok vele, hogy nem én vagyok az egyetlen és a legszebb nő a földön, természetes, hogy van véleménye a szép nőkről, ahogy nekem is a férfiakról. De ezt szerintem nem úgy kell közölni, hogy tirpák módon utána fordulunk az általunk szépnek vélt nőnek úgy, hogy közben szemmel már levetkőztettük és a kezünk görcsben van, hogy megálljuk, hogy a fenekére csapjunk.


Szóval én teljesen meg tudom érteni azokat a nőket, akiknek bunkó állat bárjuk van, aki az a típus, mint a fent körülírt. Viszont azzal én sem értek egyet, hogy sokan szívük szerint szemkötőt tennének az "urukra", hogy még csak esélye se legyen másik nőre ránézni, mert különben jön a hiszti és a lelki terror, hogy mégis hogyan képzelte a kedves.

2013. máj. 1. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/43 anonim ***** válasza:
93%

Ha együtt vagyunk a barátommal, pl sétálunk és végigmér egy csajt, az bunkóság.

Nem mondom, hogy én nem nézek meg más srácokat, mert nem lenne igaz. De nem akkor, amikor a barátommal töltöm az időmet! Szerencsére ő sem ennyire primitív.

2013. máj. 1. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/43 anonim ***** válasza:
100%

Apám nézi a tvben a jégtáncosnőket.

Anyám megkérdi: hogyhogy ezt nézed?

Apám: mert olyan jó nézzni amikor seggre esnek...

2013. máj. 1. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/43 anonim ***** válasza:
Én se tudom, de ha rájöttél írd meg nekem is. Én is feleség vagyok, ilyennel azonban még soha nem foglalkoztam. Nézze hadd nézze attól nem kff meg és nem vakságot esküdött hanem hűséget.
2013. máj. 1. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/43 anonim ***** válasza:
Ebben csak az a vicc, ha a férfiak bámulnak meg egy nőt, azzal nincs semmi baj, de ha egy nő egy férfit, akkor jön a hiszti. Nincs egyenjogúság. Nézzetek magatokba.
2013. máj. 1. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/43 anonim ***** válasza:
A párom nézheti, ha nem vagyok ott. Lehet lepontozni, de amikor egy pasi fogja a párja kezét és közben engem mustrál, nekem az ugrik be, hogy a lányt egy kicsit se tiszteli, sőt, még csak érdekelni se érdekli.
2013. máj. 1. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/43 anonim ***** válasza:

engem ne nézzen egy nő se.


nem akarok elkopni.

2013. máj. 1. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/43 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem azért megnézni egy ruhát meg egy gyereket teljesen más dolog, mint megbámulni egy nőt. A ruhát meg a gyereket a szépség miatt fogja megnézni, a nőt a szexisség miatt. A gyerek meg a ruha nem "vetélytársai" egy nőnek; egy másik nő igen.


Szerintem kevés férfi van, aki a nő arcát nézi meg, és azt gondolja: milyen szép szemei vannak, milyen rózsás az orcája, milyen tökéletes a szemöldöke az arcához.


Testet néznek. Hisz úgy szaporodtak ezek a kérdések, ahogy melegedett az idő. Arca télen is volt a nőknek, aki szép volt, akkor is szép volt.

2013. máj. 1. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/43 anonim ***** válasza:
Nyilván sokféle megnézés létezik. Ennyiből amit te írsz, hisztinek titulálni valamit erősen ítélkezés szagú. A megnézés mint írtam többféle lehet. Ha egy pasi diszkréten megnéz egy nőt, azzal semmi baj nincs, biztos van olyan nő, akinek ezzel is van baja, de ott nyilván ő a hibás. De ha egy pasi a barátnője/felesége mellett látványosan megnéz egy nőt, megjegyzést tesz rá, netán utána is fordul, na az a világ egyike legnagyobb bunkósága.
2013. máj. 1. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!