Mi ez a hiszti?

Figyelt kérdés

Megdöbbenve tapasztalom, hogy nagyon sok nő képes azon hisztizni, hogy a pasija-párja-vőlegénye-férje ránéz egy másik nőre.

Csak én nem értem mi ezzel a baj?


2013. máj. 1. 09:01
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
41%

könnyű összetévesztetni a szerelmet a birtoklási vággyal.


de kis odafigyeléssel észre is lehet venni...

2013. máj. 1. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
79%
Talán annyi hogy ha a férfi választotta a barátnőjét akkor őt választotta nem a többi csajt. De ha annyira szükségét érzi hogy más nőket nézzen ha van neki barátnője, akkor legalább úgy tegye hogy nincs vele a barátnője mert az "kicsit" rosszul tud esni a csajszinak!!! De eleve... ha igazán SZERELMES a pasi a lányba akkor nem létezik neki más nő! Le lehet pontozni ha valakinek nem tetszik , ez így van! :)
2013. máj. 1. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim ***** válasza:
100%

Azért az a ránéz sokféle lehet. Ha szimplán megnézi, mert szép látvány az illető, az nem gond. De ha pl. ülünk egy cukrászdában és beszélgetünk, akkor ne bámuljon hosszan mást, az bunkóság. Meg az is az, ha pajzán megjegyzéseket tesz a megbámult illetőre. Szerintem ez gáz. A sima nézés nem az.


24N

2013. máj. 1. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 anonim ***** válasza:
100%
Az utolsó kettővel teljesen egyetértek.
2013. máj. 1. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 anonim ***** válasza:
17%
Érdekes dolog ez, pont tegnap volt egy ilyen kérdés, erre beírtam a kérdezőnek, hogy nem kell ebből hisztit kerekíteni, nagyvonalúan kell kezelni, erre lepontozott 0 %-osnak. Érdekes emberek vannak. Mondjuk pont leszarom, tőlem ki is nyomhatja a palija szemét, hogy ezentúl nehogy ránézzen másra.
2013. máj. 1. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 anonim ***** válasza:
26%
én azt mondom hisztis nőt ott kell hagyni. van elég baja az embernek igy is. oda nézek ahova akarok. ha valaki ezt is meg akarja szabni az már régen rossz.
2013. máj. 1. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 anonim ***** válasza:
3%

én a multkor olyan szurós szemmel néztem a lány husos fenekét hogy az elkezdett füstölni.


mondjuk elismerem ott már jogos volt a panasz.

2013. máj. 1. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 anonim ***** válasza:
20%
Pontosan az: hiszti.
2013. máj. 1. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 anonim ***** válasza:
47%
Félelmetes. Innen már csak egy lépés,hogy a másik csak azt merészelheti gondolni,amit én akarok... Egyébként ez a "megnézi a nőket" csak egy tünet! Minden pasi megnézi a nőket! És fordítva is igaz. Viszont akit ez zavar,ott a probléma gyökere mélyebben keresendő!
2013. máj. 1. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 anonim ***** válasza:
45%

Igen volt ilyen nőv néhány. Aki meg akarta szabni azt is mikor mit tehetek.


Szerintem ez egy jelzés hogy gáz van a nővel.


Valószinüleg csak jobb hijján van az illetővel. Ezért van az hogy nem elcsábitani akarja hanem csábitás nélkül birtokolni. Amikor pedig talál jobbat kidobja mint egy használt rongyot.


Ilyen jelenség tapasztalásánál a legjobb ötletem az amit egy régi jó autószerelem tanácsolt.


Hajtsad amig megy de már ne nagyon költs rá csak ha feltétlelnül muszáj.


Igaz ő az autóra tanácsolta.

2013. máj. 1. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!