Mi ez a hiszti?

Figyelt kérdés

Megdöbbenve tapasztalom, hogy nagyon sok nő képes azon hisztizni, hogy a pasija-párja-vőlegénye-férje ránéz egy másik nőre.

Csak én nem értem mi ezzel a baj?


2013. máj. 1. 09:01
1 2 3 4 5
 11/43 anonim ***** válasza:
4%
*nőm
2013. máj. 1. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/43 anonim ***** válasza:
100%
Nem minegy, hogy csak ránézel, vagy hogy gondolatban meg is dogod. Azért azt a legjobb indulattal sem lehet normáisnak nevezni.
2013. máj. 1. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/43 anonim ***** válasza:
100%
dugod*
2013. máj. 1. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/43 anonim ***** válasza:
100%

szokás ilyenkor azt a sablont ellőni, hogy "hűséget fogadtam, nem vakságot" azonban azért ennek is vannak határai!

úgy gondolom, hogyha az illető, -lehet nő vagy férfi- a párjával van, akkor legyen már olyan tisztelettudó, hogy neki ő az első és az egyetlen, és nem néz meg másokat feltűnően, mert megalázó tud lenni.. egy pillantással nem hiszem hogy gond lenne :)

2013. máj. 1. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/43 anonim ***** válasza:
70%
Nézni nem baj szerintem, csak többet ne akarjon mástól.
2013. máj. 1. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/43 anonim ***** válasza:
80%
Persze csajok, nyugodtan magyarázzátok meg magatoknak, hogy nem gáz, ha a pasitok más csaj után csorgatja a nyálát... :)
2013. máj. 1. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/43 anonim ***** válasza:
86%

Ahol nyálcsorgatás van a nő jelenlétében, ott az igazi probléma nem ez! Hanem valami sokkal komolyabb! Ezt fogjuk már föl!

A kérdésben a "néz" igét használták! Mindenki megnézi a másikat az utcán, nők, férfiak, gyerek, öregasszony... Nők is megnézik a nőket, és a férfiak is a férfiakat! Elég komplexusosnak kell lenni, hogy valaki egy egyszerű ránézésben is a nyálcsorgást lássa!

És ismétlem, ha nyálcsorgás van, vagy nyálcsorgást vél gondolni a nő, ott már más komolyabb probléma van!

2013. máj. 1. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/43 anonim ***** válasza:
2%
Miért pontozol le mindenkit? Úgy látszik, te is csak hisztis vagy és csak kötekedni akarsz. Remélem, a moderátor komolyan veszi a bejelentésemet és törli a kérdésedet.
2013. máj. 1. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/43 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egyik kérdésben sem az volt a probléma, hogy a kérdező párja ránézett egy nőre, hanem hogy megnézte.. Az hogy a férjem rápillant egy másik nőre nem zavar, sőt az sem, ha alkalomadtán megemlíti, hogy milyen jól néz ki valaki, de ha folyamatosan nőket nézegetne, míg velem van, az nekem is nagyon rosszul esne, és elkezdenék rajta gondolkodni, hogy vajon hogyan viselkedik, amikor én nem vagyok ott, és mi válthatta ki ezt belőle..
2013. máj. 1. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/43 A kérdező kommentje:

Szerintem, ha egy ember lát valami szépet azt megcsodálja.

Legyen az egy másik ember, egy festmény, egy csinos ruha a boltban.

Szerintem ez egy természetes emberi reakció. Egyszerűen jó érzés arra függeszteni a tekintetünket ami tetszik.

Konkrét sztori: Mikor egy városban éltünk, a játszótéren gyakran összefutottam egy vietnámi-magyar házaspárral, akiknek csodaszép ikerpár lányaik voltak: fekete haj, mandulavágású kék szemek, kicsit kreolos bőr.

Ettől függetlenül imádom és szeretem a lányom őt is gyönyörűnek találtam/találom.

A férjem is ha lát egy szép nőt, mellettem is nyugodtan megnézheti, sőt, öltözködési tippeket "nyúl le", hiszen megjegyzi pl:: szerintem az a felső neked is jól állna. Nagy cucc, nézze. Én is megnézem!

2013. máj. 1. 11:05
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!