Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem tudom mit tegyek?

Nem tudom mit tegyek?

Figyelt kérdés

Olyanban kérném a segítségeteket,hogy a párommal 6 éve élünk együtt,nagyon sok rossz dolgon mentünk át amit mind mind megoldottunk és csak erősítette a kapcsolatunkat,már vettünk együtt házat,most várjuk az első babánkat,de neki ki kellett mennie külföldre,hogy egy kicsit jobb legyen anyagilag.Pont nem jókor mert nagyon nehéz így de sajnos így jöttek össze a dolgok.Kapcsolatunk elején megbeszéltük,hogy nem nyomozgatunk egymás után mert az megalázó,ha valami nem jó azt megbeszéljük,ez így is volt eddig.

Szóval a lényeg:A párom nagy dumás,és ezt szeretik a nők,de én sosem voltam féltékeny,mert nem adott rá okot.

Viszont most véletlenül beléptem a közösségi oldalára és egy olyan nővel beszélt kétértelmű dolgokat akit soha nem tudtam volna elképzelni,hogy ilyentől akarna bármit is(igénytelen,a munkahelyén már sok pasi végigment rajta)hiszen adunk a megjelenésünkre nem hanyagoljuk el magunkat,szereti a szépet a rendet,tisztaságot minden téren.A kérdésem,hogy mit tegyek???Én reagálom túl(8 hónapos terhes vagyok,és a hormonok),hogy esetleg volt köztük valami (most biztos nincs mert kint van)Elmondjam neki hogy olvastam a beszélgetésüket?Így is sokat sírok,mert rettentően hiányzik,és nem győz nyugtatni,hogy mennyire szeret és csak miattunk gürizik kint hogy jobb legyen.Tudom hogy szeret,csak sajnos pasi,és félek hogy a terhesség miatt mégis félrement volna?

Elég kacifántosra sikerült,remélem valaki érti mi a lényeg.


2013. ápr. 30. 08:01
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
69%

Lehet, hogy csak azt ígérte a csajnak, hogy megjavítja a kismotorját. 8 hónapos terhesen tényleg nem kellene kattognod olyanon, ami a múltban volt és ráadásul lehet, hogy teljesen félreérted. Mert mi van, ha azt mondja, hogy nem volt semmi, csak kismotor? Már úgy beleélted magad az ellenkezőjébe, hogy nem fogadod el és csak a "jeleket" keresed. Vagy megmondja, (ilyen a világtörténelemben még nem volt), hogy igen volt köztük valami, de már nincs. Nem fogod elhinni azt sem, mert hiszen akkor minek írt utána a csaj még külföldre is. Aztán továbbra is keresgéled a logikai bukfenceket az elmesélésekben. Na ezt hívják féltékenységnek. Ne engedd magadhoz a féltékenységet, mert nem ereszt! Foglalkozz inkább a babával, a szüléssel, örülj, hogy van egy olyan párod, aki mindent megtesz azért, hogy jobban éljetek.

Egyébként pedig azt gondold végig, hogy ha kiderülne, hogy megcsalt, mit tennél? 8 hónaposan kirúgnád? Megbocsátanál?

Szerintem ne rengesd a földet, reng az magától is!

2013. ápr. 30. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
89%
Kedves Kérdező! Úgy gondolom most nem a hirtelen érzelmeidre kell hallgatni,hanem sokkal mélyebb és emberibb érzésekre és a férjedben is ezt kell újra visszahoznod.Talán csak ártatlan üzenetek,vagy esetleg kikacsingatás,egy kis izgalomra törődésre vágyás,-ezt tőled is megkaphatja,biztosan ügyes-leleményes nő vagy és hidd el terhesen is el lehet" varázsolni" egy férfit úgy,hogy nem jut eszébe írogatni más nőknek.-Ilyen "jó kis firma"nők mindig is lesznek,akik abban élik ki magukat,hogy elszedik azt aki a másé,nem érdemelnek lenéző pillantáson kívül semmi mást...-azt,hogy miatta vitázz a férjeddel pláne nem.Hidd el ,húsz éve vagyok házas és ebben az éhes világban az én páromra is szemet vetettek néha más nők,mint ahogy rám is más férfiak.Persze ezt terhesen nehezebb le reagálni,de hidd el menni fog,ha nyugodt és kedves,mosolygós vagy. Soha nem mondtam konkrétumot ha éreztem,hogy 'valami van',sokkal több érzelmet próbáltam a kapcsolatba bele vinni és csak céloztam,hogy mennyire becsülöm,hogy ő nem olyan link mint( xy)-mert nekem az olyan szinten rosszul esne,hogy nem tudnám semmilyen formában folytatni a kapcsolatot stb. Amikor itthon van élvezzetek ki együtt minden pillanatot,hogy ha visszamegy legyen miből töltekezni és ha meg jön a baba akkor is kapjon kellő figyelmet a férjed is,vond be a babával kapcsolatos teendőkbe is,- mert egy szoros egységet semmilyen fondorlatos ármánykodás nem tud szét barmolni.Bízz magadban és a párodban is,légy okos,sok sikert a babához!
2013. ápr. 30. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
A férjemnek meg sem említeném a dolgot. Nincs olyan megbízható ismerősöd aki jól ismeri ezt a nőt?- Akkor egyből fény derülne arra ,hogy csak a nő kavargat valamit vagy más is van a dologban. (Nyomozás nélküli egyszerű érdeklődés,mert persze nem kell féltékenynek lenni-de vaknak sem.)
2013. ápr. 30. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a kommenteket,mentek a zöld kezek,ismerem én is azt a nőt mert együtt dolgoztunk,megfogadom a tanácsot és elkergetem a gondolataimat.
2013. ápr. 30. 14:24
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!