Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem tudom mit tegyek?

Nem tudom mit tegyek?

Figyelt kérdés

Olyanban kérném a segítségeteket,hogy a párommal 6 éve élünk együtt,nagyon sok rossz dolgon mentünk át amit mind mind megoldottunk és csak erősítette a kapcsolatunkat,már vettünk együtt házat,most várjuk az első babánkat,de neki ki kellett mennie külföldre,hogy egy kicsit jobb legyen anyagilag.Pont nem jókor mert nagyon nehéz így de sajnos így jöttek össze a dolgok.Kapcsolatunk elején megbeszéltük,hogy nem nyomozgatunk egymás után mert az megalázó,ha valami nem jó azt megbeszéljük,ez így is volt eddig.

Szóval a lényeg:A párom nagy dumás,és ezt szeretik a nők,de én sosem voltam féltékeny,mert nem adott rá okot.

Viszont most véletlenül beléptem a közösségi oldalára és egy olyan nővel beszélt kétértelmű dolgokat akit soha nem tudtam volna elképzelni,hogy ilyentől akarna bármit is(igénytelen,a munkahelyén már sok pasi végigment rajta)hiszen adunk a megjelenésünkre nem hanyagoljuk el magunkat,szereti a szépet a rendet,tisztaságot minden téren.A kérdésem,hogy mit tegyek???Én reagálom túl(8 hónapos terhes vagyok,és a hormonok),hogy esetleg volt köztük valami (most biztos nincs mert kint van)Elmondjam neki hogy olvastam a beszélgetésüket?Így is sokat sírok,mert rettentően hiányzik,és nem győz nyugtatni,hogy mennyire szeret és csak miattunk gürizik kint hogy jobb legyen.Tudom hogy szeret,csak sajnos pasi,és félek hogy a terhesség miatt mégis félrement volna?

Elég kacifántosra sikerült,remélem valaki érti mi a lényeg.


2013. ápr. 30. 08:01
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
73%
Mennyire kétértelmű..hát hafélreérthetetlen mond el neki,és mond h csak véletlen fedezted fel a levelet
2013. ápr. 30. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
61%

Mi lehetett olyan félreérhető? Mert általában amit félre lehet érteni, azt a mi nők, főleg terhesen, félre is értjük (sajnos tapasztalat).

Nekem egy három hetes hisztim volt azon, hogy egy munkatársnője annyit írt neki, hogy "Hozhatod a pezsgőt"

A lényeg az volt, hogy fogadtak egy üveg pezsiben, hogy melyik nap kapják meg a fizujukat, és a férjem pesszimista volt és veszített.

2013. ápr. 30. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
57%
Attól függ mennyire kétértelmű dolgokat. Ha nagyon kétértelmű, akkor már bocs de d-ja a nőt, főleg, ha az ilyen típus és csak a fa-okra hajt.
2013. ápr. 30. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
a beszélgetés azzal kezdődött hogy a csaj lecseszte hogy jól eltünt ,mert hirtelen jött a munka és egyik napról a másikra hagyta ott a munkahelyet a párom.Aztán hogy egyszer behajtja amit ígért neki a csaj (ezt nem tudom mi csak sejtem) és erre a csaj visszaírta hogy majd biztos rá lesz ideje a páromnak ha hazajön egy hétre erre a párom hogy: ki tudja? És majd beszélnek.ez volt egy hónapja azóta itthon volt és csak velem volt egy percre nem engedett el,és ugy ment vissza hogy én vagyok neki a legfontosabb a világon meg a babánk.és azóta is ezt hajtja minden este.
2013. ápr. 30. 08:23
 5/14 A kérdező kommentje:
2es válaszoló remélem hogy Neked van igazad ezt szeretném,csak azt nem tudom ,hogy személyesen beszéljük meg vagy ne várjam meg míg hazajön?
2013. ápr. 30. 08:24
 6/14 anonim ***** válasza:
71%

2, vagyok. Ha nagyon bánt, tedd szóvá.

Vagy finom megközelítés: Te figyelj, mi van a Katival? Hallottam az Angitól, hogy megsértődött rád valami igéret miatt.

Bár ez a "Ki tudja" eléggé lerázás szagú!

2013. ápr. 30. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
71%

2. vagyok, ismét: Félreértettem. A csaj ígért valamit a pasinak, és ő írja a behajtás...

Így egy kicsit más. De még mindig lehet egy ital a bárban.

Szembesítés: ha hebeg-habog, vagy visszatámad az nagyon gyanús!

2013. ápr. 30. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Én arra gondoltam hogy csak annyit mondok neki hogy véletlen beléptem az oldaladra és láttam olyat amit nem kellett volna ,szeretném tudni mit gondoljak.Csak attól félek,hogy mivel nem látom az arcát nem tudom a reakciót.viszont mire hazajön lehet jobb lenne tisztázni.Nem tudom,pedzegettem már neki,hogy hogy utálom azt a csajt,mert azt mondtam neki,hogy vele álmodtam,hogy rámászott,annyit mondott rá hogy ne képzelődjek.
2013. ápr. 30. 08:40
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Élőben kérdezd csak meg, telefonon tud hazudni, szemtől-szembe veled nem, akkor látod a kis reakciókat. Bír ki valahogy addig:/
2013. ápr. 30. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
60%
Az en exem egybol visszatamadt, igy mar csak ex. Szerintem vard meg, mig hazajon. Hiaba mond neked barmit, idegesiteni fog, h nem latod az arcat mikozben beszel. Amugy azt tudja, h mi a velemenye az ilyenekrol? Marmint, h megtalaltad es elolvastad?
2013. ápr. 30. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!