Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Holnap elszököm itthonról!...

Holnap elszököm itthonról! Miket pakoljak a táskámba? 17L

Figyelt kérdés

Anyukámmal sokat veszekszünk mostanában a tanulmányaim miatt, és ma azt mondta, ha nem sikerül jól a holnapi dolgozatom, haza se jöjjek... Természetesen nagyon sokat fogok ma tanulni, hogy jól sikerüljön a doga, viszont utána nem akarok hazajönni! Másnap pedig mennék rendesen suliba. Este a közeli erdőben aludnék, ahol a kutya sem jár. Mit pakoljak magammal?

17L


2013. ápr. 23. 15:53
1 2 3 4 5
 41/49 anonim ***** válasza:
72%
Persze, mert az öngyilkosság az megoldás mindenre... Kb. mint a szökés. Én is azt javaslom, amit én tettem. 18 évesen leérettségiztem, 300km-re költöztem albérletbe és fősuli mellett dolgoztam. Vissza sem kell nézned, ha nem akarsz! De kitenni magad egy veszélynek butaság. Saját magad ellensége vagy, ha ilyeneket csinálsz. Gondolkodj normálisan , tervezz, gyűjts, keress munkát, és menj a világ másik felébe. Utána boldogan élhetsz, nem mint egy kivert kutya, k*rva vagy hajléktalan egy bokros terepen egy sátorban. Ha úgy érzed más nem szeret, legalább te szeresd magad!
2013. ápr. 23. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/49 anonim ***** válasza:

Szökni könnyű de utána csak vissza kell menned...

Miért nem mész kollégistának vagy bentlakásos iskolába, ha ennyire nem akarsz velük lenni?

Ha a középiskolát kibírod utána ha nem is lesz pénzed különköltözni felvételizel valahová ahová fel is vesznek és elmész kollégistának.

2013. ápr. 23. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/49 anonim ***** válasza:
64%
41-es vagyok...azt is elhiheted, hogy megfordult a fejemben...ez csak toredeke annak, ami tortent velem gyerekkoromban. Mivel nem volt tul jo eszem, en nem tudtam azt megcsinalni, hogy elkoltozok otthonrol, s ugy megyek egyetemre, hogy dolgozok, mert nekem tanulnom kellett rengeteget, hogy meglegyenek a jegyeim, nem lett volna idom dolgozni, illetve teljesen kimeritett volna. Egyebkent azt csinaltam, amit te akarsz...egyetem utan olyan messzire mentem, hogy talan ettol tertek eszhez. 2000km-re, igen, olyan messze, tehet kulfoldre koltoztem, s nem kerestem oket. 2 ev alatt jutott el odaig apam, hogy bocsanatot kerjen, a hosszu ido raebresztette, hogy valamit nem jol csinalt...meg egyebkent sajnos mas is. Egy halalkozeli elmeny megvaltoztatta, s az, hogy gyereki sorra elhagyjak. Teljesen megvaltozott. Ezert bocsajtottam meg neki. Ha nem teszem, nem leszek jobb nala. Sajnos olyan baja van, amitol barmelyik nap meghallhat, de akar 30 evet is elhet meg. Hidd el, egyszer mindenki megfizet, egyszer mindenki elnyeri melto bunteteset, ne te legyel az, aki kiroja ra azzal, hogy raijesztesz. Mert ezzel csak veszelybe sodrod magad. Noverem ma mar elmondta nekem, hogy habar imadja a lanyat, s orul, hogy ott van, de barcsak valaki visszafogta volna akkor.
2013. ápr. 23. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/49 anonim ***** válasza:
47%

27 es hát szakadok a röhögéstől de hogy mennyire igazad van :D

41es sajnálom ami veled történt borzalmas lehetett :( hihetetlen hogy képes voltál megbocsátani, és ilyen szülők mellett ennyire emberséges tudtál maradni...

2013. ápr. 23. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/49 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem azt vidd el amit hoztál. Semmit. Semmi sem a te tulajdonod, nem te vetted. Ezt komolyan gondolom. Lehetőleg ne erdőbe menj hanem jó messzire, vonattal, sose gyere haza.
2013. ápr. 23. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/49 anonim ***** válasza:
23%
ha nem akarsz otthon aludni a legjobb megoldas egy templom papjat megkeresni es beszelni vele o adhat szallast es oszthat neked egy kis bolcsesseget is.
2013. ápr. 23. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/49 anonim ***** válasza:
28%
Egy darab fogkefét.
2013. ápr. 23. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/49 anonim ***** válasza:
Szerintem ne vigyél magaddal semmit, 3 órát nem adok az erdőben a sötétben és rájössz, hogy bizony jó otthon mégis csak.
2013. ápr. 23. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/49 anonim ***** válasza:
70%

Arra még nem gondoltál,hogy szólsz a tanárodnak a dologról?Ugyanis a gyermekvédelmisek elindíthatnak egy olyan eljárást,hogy kiemelik a gyereket a számára káros és veszélyes környezetből.

[link]


[link]


Olvasd el ezeket,hasznosak lehetnek.18 évesen én is megszöktem itthonról azért,mert anyuval borzalmas volt a kapcsolatunk,már egy kedves szavunk sem volt egymáshoz.Az akkori barátom testvéréhez kerültem.Anyukám mégis megkerestetett,mert szeret engem.Akkor rengeteget beszéltünk magunkról és a kapcsolatunkról,sírtunk is eleget,és hála az égnek teljesen megváltoztunk mindketten,azóta ő barátnőm és anyukám egy személyben.De visszagondolva nem tenném meg még egyszer.Rájöttem,hogy csak egy őszinte beszélgetésre lett volna szükségünk és sok türelemre.Gondold meg!

2013. ápr. 23. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!